کاشف اسرار-پایگاه خبری”حرف تازه”روز جاری سخنان فرماندار اسبق رشت در دولت “محمود احمدی نژاد”و کاندیدای نمایندگی مردم رشت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را منتشر کرد .

به گزارش کاشف اسرار،”این رسانه سخنان:”سید ولی الله عظمتی”در همایشی تحت عنوان:”تغییر”با تیتر:” شهردار و استاندار غیربومی که شهر و استان را نمی شناسند چگونه می توانند کارآمد باشند؟ / اگر نمی توانیم حق مردم را بگیریم، باید کنار برویم“نشر داد.

بنا به اظهارات نشر یافته در حرف تازه،فرماندار اسبق رشت در بخشی از سخنان خویش،مدعی شد:” در زمانی که فرماندار رشت بودم، اجازه نشست برف روی زمین را نمی دادیم، تک تک کوچه های رشت را می شناختم و در کنار مردم بودم”.

مخاطبین و بینندگان با رویت سخنان فرماندار اسبق رشت در دولت دوم “محمود احمدی نژاد” تصور بر این می کنند اظهارات “عظمتی”مبنی بر” اجازه ندادن نشستن برف روی زمین”چنان دقیق بوده که جای هیچ ایرادی وجود ندارد و می پذیرند.

با بررسی فیلم های منتشر شده در موتور جستجو گر اینترنتی از جمله سایت “آپارات”به وضوح مشاهده می شود که در بهمن ماه ۱۳۹۲ و هم چنین اسفند ماه ۱۳۹۰ شمسی ،هنگامی که”عظمتی “عهده دار سمت “فرماندار رشت”بوده، برف روی زمین نشسته است .

پایگاه خبری”کاشف اسرار”برای اثبات ادعای خویش تصاویر و لینک های فیلم های موجود را در ادامه نشر می دهد تا”فرماندار اسبق رشت”و”کاندیدای نمایندگی مردم رشت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تصور نکند،مردم هالو”ساده لوح”می باشند و هر سخنی به زبان رانده می شود،می شنوند،باور می کنند و بنا به ضرب المثل قدیمی:”دروغ شاخ و دم ندارد”.

کلیپ فروشگاه رز سبزه میدان رشت در ۲۹ اسفند ۱۳۹۰ شمسی برف روی زمین نشسته و مردم لیز می خورند:

https://www.dalfak.com/w/zwhp2/%D8%A8%D8%B1%D9%81-%D8%B1%D8%B4%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B1%D8%B2-%D8%B3%D8%A8%D8%B2%D9%87-%D9%85%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D9%86

https://b2n.ir/120573

گروه سرود شهرداری رشت در ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ شمسی که بیل بعد از نشستن برف در حال پاکسازی است:

https://b2n.ir/328753

این گزارش را با یکی از سخنان گوهر باری از حضرت امیر المومنین امام علی علیه السلام به پایان می رسانیم و قضاوت به خوانندگان واگذار می شود:

امام علی(ع): راستگو با راستگویی خود، سه چیز را به دست می‌آورد: اعتماد،محبت و شکوه در دل‌ها

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن ۲۰۲۰۰۲۱۵_۱۲۴۹۵۶-1024x768.jpg است

تصویری از برف هنگام اجرای گروه شهرداری رشت در میدان شهدای ذهاب مقارن با فرمانداری ” سید ولی الله عظمتی “
Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :