کاشف اسرار-برخی از پایگاه های خبری دارای مجوز دارای دفتر مرکزی در گیلان با انتشار اخبار جداگانه ای بر اساس شنیده ها مدعی عزل مدیرکل راه دارای و حمل و نقل جاده ای این استان شدند.

به گزارش کاشف اسرار،بر اساس اخبار نشر یافته،این رسانه ها مدعی شدند”محمد رضا نازک کار” اولین قربانی بارش برف سنگین اخیر در استان توسط استاندار و با تایید وزیر راه و ترابری است

بنا به این اخبار نشر یافته،سبحان الله علیپور معاون فنی اداره کل راهداری گیلان به صورت موقت، سرپرستی این اداره کل را بر عهده خواهد گرفت و طی روزهای آینده مراسم معارفه رسمی وی برگزار خواهد شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان دقایقی قبل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما به خبر عزل مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان واکنش نشان داد.

علی اوسط اکبری مقدم با تاکید بر این که تاکنون حکمی در ارتباط با انتصاب سرپرست اداره کل راه داری رویت نکرده است،معتقد است:انتشار خبر عزل درست نیست،چرا که “محمد رضا نازک کار”با داشتن حدود ۳۷ سال سابقه کار جزو کارکنان بازنشسته می شود و به زودی با بدنه دولت وداع می کند.

مدیر روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی گیلان هم در گفتگو با خبرنگار کاشف اسرار به انتشار خبر عزل مدیرکل دستگاه اجرائی مورد بحث واکنش نشان داد.

محمد راکعی،تاکید کرد:تا کنون حکمی مبنی بر انتصاب سرپرست یا مدیرکل جدید برای اداره راه داری استان صادر نشده و به اطلاع و رویت نرسیده است.

مدیر روابط عمومی اداره کل راه داری و حمل و نقل جاده ای گیلان هم از انتشار اخباری مبنی بر عزل مدیرکل این دستگاه اجرائی ابراز تعجب کرد.

نتیجه تصویری برای محمد راکعی راه و شهرسازی

سیده فاطمه فلاح قوی بازو در گفتگو با خبرنگار ما ،اظهار کرد:تاکنون حکمی و یا خبری رسمی مبنی عزل “محمد رضا ناز کار”و انتصاب سرپرست واصل نشده است.

نتیجه تصویری برای سیده فاطمه فلاح قوی بازو

سبحان‌الله علیپور سابقه مدیرکلی راه و ترابری و هم چنین راهداری و خمل و نقل جاده ای گیلان در دولت “محمود احمدی نژاد”را دارد که در دولت فعلی معاون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان شد.

نتیجه تصویری برای سبحان الله علیپور

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :