کاشف اسرار-مدیر بازارچه میوه و تره بار شهید چمران میدان امام حسین(ع)منطقه سه رشت از تخریب ۱۰۰ غرفه این مجموعه بر اثر بارش سنگین برف اخیر و مصدومیت ۳ غرفه دار خبر داد و مدعی شد:تاکنون علی رغم اطلاع رسانی؛فرماندار،اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار از بازارچه بازدید نکردند و توجهی نداشتند.

امیر (حمید) صالح زاده امشب در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار با اعلام این خبر،اظهار کرد: سازمان ساماندهی مشاغل شهری  و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت در راستای خصوصی سازی در اردیبهشت ماه امسال با انتشار فراخوانی از متقاضیان برای مدیریت یک پارچه ۲۵۰ غرفه  بازارچه شهید چمران به مدت یک ساله در قالب مزایده با رقم پایه ۱۵ میلیون تومان ماهیانه دعوت به عمل آورد.

وی با بیان برنده مزایده شد،افزود:غرفه ای این بازارچه با داربست،چوب و حلب توسط شهرداری به صورت غیر اصولی احداث و این نوع سازه سبب شد بر اثر بارش برف اخیر ،تعداد ۱۰۰ غرفه ریزش و سبب بروز خسارت مالی،بیکاری غرفه داران و کارگران و از بین رفتن محصولات و اموال شد.

این فعال بخش خصوصی پی گیری های صورت گرفته برای بازدید فرماندار،اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار،بی فایده دانست .

صالح زاده، متذکر شد:تاکنون نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی و هم چنین کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات بازدید جهت التیام غرفه داران و کارگران نیاورده اند،چه برسد این که بخواهند حل مشکل کنند، حتی برای انتقال برف با هزینه شخصی لودر تهیه شد.

وی از خبرنگار پایگاه خبری “کاشف اسرار،خواست اطلاع رسانی از بروز حادثه به مسئولان جهت حل مشکل شد که موضوع بلافاصله از طریق تماس تصویری به اطلاع معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار رسید.

علی اکبری اوسط مقدم با ملاحظه بخشی از قسمت های تخریب شده به صورت آنلاین بر پیگیری موضوع و التیام بخشیدن به افراد شاغل و خسارت وارده تاکید کرد و خواستار انجام مکاتبه مدیریت بازارچه با استانداری جهت مساعدت را به زبان راند و سبب خرسندی غرفه داران شد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :