کاشف اسرار- مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گیلان گفت: با تلاش های بی وقفهدر حال حاضر؛ برق ۲۴۸ هزار مشترک برق استان وصل شدهاست .

حمیدرضا حکمت در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت : از ۲۵۰ هزار مشترکی که برق آنها در برف اخیر قطع شده بود، برق افزون بر ۲۴۸ هزار مشترک وصل شده است و در حال حاضر حدود دو هزار مشترک روستایی همچنان بدون برق هستند.

وی اضافه کرد: ممکن است در شهرها به صورت موردی برق خانواری قطع باشد که می توانند به فوریت های برقاطلاع دهند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۳۴۵ اکیپ عملیاتی برق در استان فعال هستند ، تصریح کرد: در زمان شروع برف ۲۰۰ اکیپاستانی در گیلان فعالیت می کردند که به دستور وزیرحدود ۱۴۵اکیپ به عنوان استان های معینوارد گیلان شدندکه با کمک آنها برقبا سرعت در جاهایی که راه باز بوده، وصل شده است.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گیلان تصریح کرد: در تلاش هستیم در اسرع وقت برق باقی مانده مشترکان وصل شود.

ویاز مردم خواست تا در هنگام برفروبی پشت بام هابرف ها را روی سیم ها ی برق نریزند؛ چرا که ممکن است موجب پارگی سیم هاو یا اتصالات برقو قطع برق در آن منطقه شود.

حکمت همچنین به مردم توصیه کرد:شهروندان هرگز دست به سیم های پاره و آویزان نزنند و در صورت مشاهده با سامانه۱۲۱ و در صورت اشغالبا تماس به روابط عمومی شرکت برق به شماره ۳۳۶۶۵۰۰۰ اطلاع دهند.

ویبا اشاره به اینکه در بارش اخیر برف در استانبرق بسیاری از معابر نیز قطع شده ، گفت: انتظار داریم با وصل شدن برق تمامی مشترکانی که برق آنها قطع شده و با بازگشایی راههای فرعیوصل برق و روشنایی معابر از امروز ( یکشنبه) آغاز شود.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :