کاشف اسرار-نماینده دوره های پنجم،هفتم و هشتم حوزه انتخابیه تالش،ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی از وضعیت این سه شهرستان طی ۸ سال اخیر به شدت انتقاد کرد و معتقد است:این سه شهرستان مهم طی هشت سال رنجور است و سایه سیاهی بر آسمان آن سایه افکنده و باید در دوم اسفند امسال پاک بشود.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،”بهمن محمد یاری”با ایراد سخنرانی در میتینگ انتخاباتی “حسن محمد یاری”که با حضور جمعیت چند هزار نفری و شگفت انگیز مردم شهرستان تالش برگزار شد،از حضور گسترده مردم فهیم و قدر دان سپاس گذاری کرد.

وی اظهار کرد:امروز خوش حال هستم که در بهترین مقطع از تاریخ بشریت که عصر امام خمینی(ره)نام گرفته است در میان شما مردم خون گرم،با وفا و دوست دار صداقت و خدمت می باشم.

این فعال سیاسی با اشاره به عهد ۳۰ ساله خودش با مردم تالش بزرگ برای خدمت گذاری به آنان،ابراز کرد:طی سه دهه با فضل پروردگار متعال و دست یاری شما،تالش موجود را به عالی ترین درجات برسانم و زبان زد همگان باشد.

محمد یاری “با اشاره به پیگیری و استارت زدن برخی از پروژه های عمرانی و عام المنفعه در دوران فعالیت خودش به عنوان نماینده مردم این حوزه انتخابیه در مجلس،از اتمام نرسیدن این پروژه ها طی سال های ۹۱ تا کنون انتقاد کرد.

اظهارات وی که با تشویق های مردم حاضر مواجه بود یکی دیگر از پروژه هایی که در زمان فعالیت به عنوان نماینده مردم استارت آن را زد ولی ۸ سال متوقف مانده است را ساخت پل رودخانه ساحلی تالش ذکر کرد.

به گفته نماینده مردم تالش،ماسال و رضوانشهر در ادوار گذشته،این پل قرار بود با هزینه به میزان ۲۷ میلیارد تومان احداث بشود ولی با گذشت زمان و افزایش تورم برای ساخت آن نیاز به حدود ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار دارد.

محمد یاری،با اشاره به تردد خودروهای خارجی با پلاک مناطق آزاد در سراسر سایر استانها،از عدم اجازه تردد خودروهای با پلاک منطقه آزاد انزلی در کل شهرستان تالش به شدت انتقاد کرد و متذکر شد: این خودروها فقط تا شهر اسالم اجازه تردد دارند و باید امتیاز فوق برای تمام تقاط شهرستان تالش فراهم بشود.

وی به تبیین دلایل اجتماع با شکوه و شگفت انگیز مردم در میتینگ انتخاباتی”حسن محمد یاری”به عنوان برادر کوچک تر خودش پرداخت و معتقد است:”در دوران فعالیت به عنوان نماینده مردم از جان مایه گذاشتم و با رای شما و پیروزی برادرم در انتخابات این امر تداوم می یابد.

نماینده دوره های پنجم،هفتم و هشتم حوزه انتخابیه تالش،ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی از وضعیت این سه شهرستان طی ۸ سال اخیر به شدت انتقاد کرد و معتقد است:این سه شهرستان مهم طی هشت سال رنجور است و سایه سیاهی بر آسمان آن سایه افکنده و باید در دوم اسفند امسال حذف بشود.

محمد یاری با تاکید بر این که طی فعالیت سیاسی و اجتماعی سه دهه ای خویش به اشخاص افترا زننده پاسخ نداده است،به افرادی که مدعی شده اند دیگ بخار کجاست و هم چنین نماینده ادوار پنجم،هفتم و هشتم تالش چندین باب مغازه دو میلیارد تومانی در تهران واکنش نشان داد.

وی به آیه ای از قرآن کریم استناد کرد و گفت:” یـایها الذین ءامنوا ان جاءکم فاسق بنبا فتبینوا ان تصیبوا قومـا بجهــله فتصبحوا علی ما فعلتم نـدمین؛ اى کسانى که ایمان آورده‌اید، اگر فاسقى برایتان خبرى آورد، نیک وارسى کنید، مبادا به نادانى گروهى را آسیب برسانید و (بعد،) از آنچه کرده‌اید پشیمان شوید».

این فعال سیاسی به تبیین مواضع حودش در برابر اتهام زنندگان و دروغ گو پرداخت و یاد آور شد:فرد مفتری مدعی شده “بهمن محمد یاری”چندین باب مغازه به ارزش هر کدام دو میلیارد تومان دارد،شما مردم از او سئوال کنید نشانی این املاک کجاست تا سیه روی شود هر کس در او غش باشد”

محمد یاری یکی دیگر از اتهامات وارده بر علیه خودش را مفقود شدن دیگ بخار واحد صنعتی عنوان کرد و افزود:فرد عوام فریب به دروغ می گوید دیگ بخار گم شده است،شما مردم از او سوال کنید نوع جنس،وزن و حجم آن چقدر است؟بدون ادله تهمت می زنند.

وی مدعی شد: کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات از حوزه انتخابیه،تالش،ماسال و رضوانشهر به دنبال این هستند که سایه سیاهی بر آسمان تالش سایه افکنده است را پاک کنند.

نماینده ادوار سابق حوزه انتخابیه تالش،ماسال و رضوانشهر در مجلس،ادامه داد:اگر رای خودمان را متفرق کنیم،ضرر خواهیم کرد.

محمد یاری بر ضرورت یک پارچه و متحد شدن رای دهندگان برای تغییر در حوزه های انتخابیه تالش،ماسال و رضوان شهر برای عدم به صحنه آمدن افراد مردود از دید مردم تاکید کرد.

وی در پایان خطاب به طرف داران بسیار زیاد خودش،تاکید کرد:برای استمرار عمران و آبادانی و درخشیدن مجدد منطقه به”حسن محمد یاری”رای بدهید.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :