کاشف اسرار-فرماندار رشت در دولت دوم”محمود احمدی نژاد”عصر روز شنبه برابر با ۱۹ بهمن ماه به صورت گزینشی و تبعیضی پذیرای تعدادی از اصحاب رسانه در ساختمان محل استقرار یک موسسه آموزشی در میدان صابرین رشت شد.

به گزارش کاشف اسرار،سید ولی الله عظمتی در نشست خبری با خبرنگاران که بدون اجازه طرح سئوال بود شروع به سخنرانی می کند و طی زمان بیان اظهارات خویش،نشان داد از یک حساب و کتاب کردن معمولی عاجر می باشد که دو مورد در ادامه منتشر و قضاوت به خوانندگان واگذار می شود:

یک: فرماندار رشت در دولت دوم محمود احمدی نژاد”،خاطر نشان کرد:طی مدت فعالیت ۲۰ ساله دولت های سازندگی ،اصلاحات و مرحله اول”محمود احمدی نژاد”۴۲ روستای این شهرستان گاز رسانی شد ولی در زمان فعالیت ۵ ساله بنده به عنوان فرماندار این ۴۲ روستا به ۲۸۵ روستا رسید.”این در حالی می باشد”عظمتی”از بهمن ماه ۸۸ تا بهمن ماه ۹۲ عهده دار فرمانداری بوده،حال آیا مدت زمان بیان شده مبنی بر ۵ سال درست است؟ آیا از توان حساب و کتاب مدت فعالیت برخوردار است؟ آیا حافظه مردم دست کم می گیرد؟

دو:عظمتی در بخش دیگری از سخنان خویش با انتقاد شدید از افزایش ۲۰۰ درصدی نرخ بنزین،تصریح کرد::”ئیس جمهوری گفته من از افزایش نرخ بنزین اطلاع نداشتم و وزیر نفت گفت:”من تقصیر نداشتم”این در حالی می باشد خودتان نرخ سوخت افزایش دادید” .

به این فعال سیاسی ،اجرایی و انتخاباتی عرض می کنیم قیمت بنزین معمولی چند ماه قبل لیتری بوده که با تصمیم سران سه قوه به سه برابر افزایش یافت و به لیتری سه هزار تومان رسید،حال بگوئید بر کدام استدلال و حساب و کتاب مدعی افزایش ۲۰۰ درصدی نرخ بنزین می باشید؟آیا از یک حساب و کتاب کردن ساده که یک دانش آموز دوره های ابتدایی و راهنمایی بر می آید،بر نمی آیید؟

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :