کاشف اسرار-ویروس کرونا در گیلان شیوع پیدا کرده و بنا به تصمیم استانداری گیلان،مدارس و مراکز دانشگاهی تا چهارشنبه هفته جاری ،تعطیل شد،لکن با توجه به این که برخی مدارس پنجشنه ها تعطیل می باشند این تعطیل تا جمعه تداوم دارد.

به گزارش کاشف اسرار،دادسراها و محاکم قضایی استان به دلیل کثرت مراجعات مردمی که گاهی اوقات شهروندان برای پیگیری امورات خود چندین ساعت در این مراکز عمومی به سر می برند،به دلیل شیوع ویروس کرونا ،انتظار می رود تا حداقل ۱۵ اسفند ماه جاری تعطیل اعلام بشود.

گفتنی است معاون قضایی رئیس کل دادگستری گیلان در امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم، طی نامه ای خطاب به استاندار خواستار تعطیلی مدارس و دانشگاه های استان به دلیل شیوع بیماری کرونا شد.

جان احمد آقایی”خطاب به”ارسلان زارع” در این نامه بر اساس بند ۵ اصل ۱۵۶ قانون اساسی پیشنهاد کرد با توجه به توصیه و تأکید و خواهش دانشگاه علوم پزشکی استان که نگران سلامتی دانش آموزان و دانشجویان با حضور در مجامع عمومی بالاخص در مدرسه و دانشگاه می باشند، جهت پیشگیری از ابتلای این عزیزان به بیماری کرونا، مدارس و دانشگاهها تا اطلاع بعدی تعطیل اعلام گردد

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :