کاشف اسرار-منتخب مردم حوزه انتخابیه تالش،ماسال و رضوان شهر در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با بیان این که تغییر نماینده فعلی خواسته آحاد مردم و درد آنان بود،اظهار کرد:مردم این حوزه انتخابیه به خاطر بزرگی نام شان هرگز حاضر نیستند با مدیران ضعیف کنار بیایند

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،”حسن محمد یاری”با ایراد سخنانی در جشن پیروزی خودش در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که با حضور جمعیت بسیار زیادی از مردم ماسال برگزار شد،بر مردم فرهیخته و ولایت مدار این شهرستان ،درود فرستاد.

به گفته وی،مردم ماسال در همه عرصه ها حضور حداکثری داشته اند و کنار نظام جمهوری اسلامی بوده اند،امروز هم جهت تعیین سرنوشت خودشان پر شور و همه جانبه وارد صحنه انتخابات مجلس شورای اسلامی شدند و با حضور حداکثری تغییری که سال ها ما به دنبال آن بودیم،محقق کردند.

این فعال سیاسی با بیان این که تغییر نماینده فعلی خواسته آحاد مردم و درد آنان بود،اظهار کرد:مردم این حوزه انتخابیه به خاطر بزرگی نام شان هرگز حاضر نیستند با مدیران ضعیف کنار بیایند و عرصه را برای آنان خالی بگذارند.

“محمد یاری”حضور مردم طرف دار در پای صندوق های رای را سبب ایجاد تغییر نماینده فعلی مجلس دانست و ابراز کرد:به بنده اعتماد کردید تا در کنار شما باشم و بتوانم از کمک تان در جهت اصلاح امور بهره مند بشوم.

وی قدرت و اقتدار حال حاضر خودش را ناشی از رای مردم دانست و متذکر شد:بنده در غیر این صورت یک انسان بی مقدار بوده و خداوند متعال به انسان عزت به هر کس بخواهد ارزانی خواهد داشت.

نماینده منتخب خطاب به مردم شهرستان ماسال،گفت:شما با حضور خودتان در صحنه انتخابات دست ما را بلند کردید و به عنوان نماینده این حوزه انتخابیه انتخاب کردید و من دست مردم می بوسم.

“محمد یاری”معتقد است: ما می توانیم بر مشکلات فائق آئیم و حل کنیم ،اما اگر قرار است وارد عرصه بشویم باید همه مردم کنار باشید .

وی ادامه داد:بنده به عنوان یک سرباز کوچک شما و نیز ولایت حاضرم جان خودم را برای مردم فدا بکنم و به طور یقین تجربه سه دوره نمایندگی برادرم در این حوزه انتخابیه یک تجربه بسیار گران بهایی است که به کار من می آید.

این مجروح دوران دفاع مقدس ،متذکر شد:شخص بنده هم از توانایی هایی برخوردارم که امیدوارم خداوند به من توان بدهد به همراه این تجربه گران قیمت بتوانم از تجربیات برادر خودم استفاده بکنم .

“محمد یاری”از جمله توان هایی خودش را در حوزه تخصصی حقوق و قضا برای اصلاح مقررات و قوانین دست و پا گیر به ویژه بخش منابع طبیعی ،جذب گردشگر و بستر سازی برای کار جوانان ذکر کرد.

وی خطاب به مردم حوزه انتخابیه تالش، ماسال و رضوان شهر نوید داد این حوزه انتخابیه از این پس دو نماینده خواهد داشت .

منتخب مردم تالش،ماسال و رضوان شهر در انتخابات مجلس شورای اسلامی،خاطر نشان کرد:بنده در عرصه ملی ،مرکز پژوهش ها و کمیسیون های تخصصی خانه ملت جهت تصویب قوانین و مقررات جهت اصلاح امور و هم چنین حسن اجرای آن گام بر خواهم داشت.

“محمد یاری”نماینده ادوار پنجم،هفتم و هشتم تالش،ماسال و رضوانشهر در مجلس که برادر بزرگ تر اوست را به عنوان دیگر نماینده مردم ،عاشق کار کردن برای مردم است،معرفی کرد.

وی تاکید کرد: من و برادرم تمام تلاش خودمان را به کار می بندیم که شرمنده مردم حوزه انتخابیه تالش،ماسال و رضوانشهر نشویم ،ضمن این که از امروز بنده نماینده همه مردم تالش اعم از مخالف و موافق و برای بنده مورد احترام هستند و امیدواریم سرزمین تالش بسازیم.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :