کاشف اسرار-سرپرست معاونت فنی و اجرائی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت تمهیدات این مجموعه برای مقابله با ویروس کرونا را تشریح کرد و از اختیار قرار گرفتن محلول رایگان ضد عفونی جهت استفاده در خودروها برای عموم مردم خبر داد.

“علی رضا زارع پشت تیری” دقایقی قبل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار در حوزه اجتماعی با اعلام این خبر،اظهار کرد:سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت ،مخازن شش جایگاه سی ان جی مجهز به مخازن ۳۰۰ لیتری محلول ضد عفونی کننده برای مقابله با ویروس کرونا تجهیز کرده است.

وی تاکید کرد:استفاده از این محلول را برای رانندگان حمل و نقل عمومی و هم چنین عموم مردم به صورت رایگان بوده و متقاضیان برای استفاده از این محلول باید”ظروف مه پاش “به همراه داشته باشند.

نتیجه تصویری برای ظرف مه پاش آب

این مسئول با تاکید بر این که این مخازن محلول به صورت ۲۴ ساعته شارژ می شود،خاطر نشان کرد:هر روزه پایانه مسافربری در میدان گیل رشت و هم چنین اتوبوس های درون شهری حمل و نقل مسافری هم با این محلول ضد عفونی می شوند.

“زارع پشت تیری” با اعلام اختصاص ظروف “مه پاش”به رانندگان اتوبوس های درون شهری برای ضد عفونی داخل این خودروها،متذکر شد:رانندگان موظف می باشند پس از پیاده کردن مسافران نسبت به ضد عفونی کردن داخل خودرو اقدام کنند.

وی شش جایگاه سوخت سی ان جی متعلق به شهرداری رشت برای مراجعه مردم و استفاده رایگان از محلول های ضد عفونی کننده را داخل محوطه سازمان حمل و نقل بار و مسافر (بلوار چمران)،جنب تازه آباد(جانبازان)-جنب پایانه مسافری میدان گیل-لاکان و نخود چر عنوان کرد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :