کاشف اسرار-بیمارستان ۲۰۰ تخت خوابی رسول اکرم(ص) رشت از واحداهای ملکی و تنها بیمارستان مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان با شیوع کرونای در این استان به جنگ به این ویروس خطرناک رفته است.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،این بیمارستان از طریق درب اورژانس خود نسبت به پذیرش بیمارستان دارای علائم به این ویروس اقدام می کند و هر روزه پذیرای بیماران متعدد است.

کادر درمانی و پذیرش این بیمارستان ملبس به ماسک ،دستکش و کلاه بوده،ضمن این که بیماران دارای علائم ویروسی در ۱۰۰ تخت طبقه پائین بستری شده و راه دسترسی به بیماران عادی در طبقه فوقانی مسدود است تا بیماران و همراهان غیر کرونائی آسایش داشته باشند .

بنا به اطلاعات تاکنون “محمد غفاری”و”مجید غفاری”به ترتیب به عنوان رئیس و مدیر بیمارستان دارای بیماری غیر کرونایی گردیده و بستری شده و به جای این مدیران،”بابک خسروی”عهده دار مسئولیت شده است.

ناگفته نماند به غیر از بیمارستان فوق،بیمارستان های “رازی”و سوانح و سوختگی ولایت”زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گیلان پذیرای بیماران دارای علائم ویروسی کرونایی است و به کادر این مراکز خسته نباشید گفته می شود.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :