کاشف اسرار-شهردار لاهیجان ،گفت:برای اولین بار بین شهرداری های کشور:شهرداری لاهیجان اقدام به تولید ماسک برای توزیع رایگان بین مردم کرد .

به گزارش کاشف اسرار، “مسعود کاظمی لیچائی با اعلام این خبر،اظهار کرد:شهرداری لاهیجان با هماهنگی مراجع ذیصلاح بهداشتی و آرامش بخشی مردم اقدام به تولید ماسک برای توزیع رایگان بین مردم کرد.

وی خاطر نشان کرد:با توجه به دغدغه شهروندان برای تهیه ماسک و مقابله با شیوع ویروس کرونا با هماهنگی مسئولان شهرستان و مراجع ذیصلاح بهداشتی، با اختصاص مکانی در شهرداری لاهیجان کار دوخت و تولید ماسک را آغاز کردیم.

این مسئول،ابراز کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا برای آرامش خاطر شهروندان و جلوگیری از شیوع ویروس اقدام برای ضد عفونی کردن نقاط مختلف شهر را آغاز کردیم .

کاظمی لیچائی،متذکر شد: به شهروندان عزیز لاهیجانی اعلام کردیم که در کنار هم برای مقابله با کرونا مبارزه خواهیم کرد تا اولین شهری در ایران باشیم که بر کرونا غلبه کنیم.

وی تاکید کرد: ماسک های تولیدی شهرداری لاهیجان بین کارگران خدماتی شهرداری، در مراکز بهداشتی و بین مردم به صورت رایگان توزیع خواهد شد.

شهردار لاهیجان،تصریح کرد: مردم ما در همه صحنه ها با اتحاد خود پیروز شده اند و اینک هم با حضور قهرمانانه پزشکان، پرستاران و کادر های درمانی و مسئولان نگران مقابله با کرونا نباشند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :