کاشف اسرار- با دستور شهردار رشت و با فراهم آوردن امکانات و شرایط لازم و مورد نیاز،کانون جوانان رضوی و موسسه زیست محیطی سبز کاران اقدام به تولید ماسک در شهر رشت کرد.

به گزارش کاشف اسرار، ۱۵ بانو خیاط و پنج نیروی همکار آنها ،در مجموع ۲۴ نفر در رشت را گرد هم آورده تا کار تهیه، تولید و توزیع ماسک رایگان را به محوریت شهرداری از روز چهارشنبه چهاردهم اسفند ماه ۱۳۹۸ انجام بدهند.

این ماسک ها بر اساس معیارها و ضوابط موجود به شکل کاملاً بهداشتی توسط خیاط های داوطلب دوخته می شود و پنج نفر دیگر کارهای مربوط به برش پارچه ها، بسته بندی و حمل به مراکز توزیع را بر عهده دارند.

روزانه این افراد یک هزار ماسک تولید می کنند که با اولویت کار شهرداری بین نیروهای خدماتی و مردم به صورت رایگان توزیع می شود.

شهردار رشت ضمن بازدید از این مجموعه با قدردانی از تلاش های انجام شده در این زمینه گفت: شهرداری رشت بسیار خرسند است که زمینه انجام این کار انسان دوستانه و عام المنفعه را فراهم آورده است.

ناصر حاج محمدی، تاکید کرد: شهرداری همواره خود را در قبال ایجاد آسایش و رفاه شهروندان شهر باران مسئول و متعهد می داند/منبع:سایت شهرداری رشت

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :