کاشف اسرار- سپاه قدس گیلان در پی شهادت تعدادی از پرستاران و پزشکان گیلانی در راه مبارزه با ویروس کرونا و خدمت‌رسانی به مردم بیانیه‌ای صادر کرد. 

به گزارش کاشف اسرار به نقل از وبدا استان،متن این بیانیه به شرح زیر است:

                                      بسم‌ الله الرحمن الرحیم


و مِنَ النّاسِ مَن یَشری نَفسَهُ ابتِغاءَ مَرضاتِ اللّهِ واللّهُ رَءوفٌ بِالعِباد

این روزها ملت بزرگوار ایران با بحرانی مواجه شده است که سبب گرفتاری و ناراحتی بسیاری از ایشان را فراهم آورده است؛ اما هستند کسانی که با ارزش‌ترین دارایی، یعنی جان خود را کف دست گرفته‌اند تا بتوانند التیامی بر درد مردم باشند.

این پیام می افزاید: مدافعان سلامت امروز پزشکان و پرستارانی هستند که در خط مقدم مبارزه و مقابله با ویروس کرونا ایستاده‌اند تا بتوانند سلامت و آرامش را به جامعه بازگردانند؛ قطعا ملت ایران هیچگاه نام و یاد پزشکان و پرستارانی که این روزها جان خود را فدا کردند و در مسیر دفاع از سلامت ملت ایران به شهادت رسیدند را فراموش نخواهند کرد.

گیلان استان طلایه دارن بصیری است که این بار پزشکان و پرستاران آن در عرصه خدمت خوش درخشیدند و طلایه دار شهادت در حوزه خدمت بی‌منت برای سلامت مردم شدند.

شهدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس ،شهدای هسته‌ای، شهدای امنیت، شهدای مدافع حرم و امروز هم شهدای خدمت و سلامت نشان داد که همچنان این انقلاب در بعد معنوی درحال درخشش است و این معجزه انقلابی است که به رهبری امام خمینی(ره) به پیروز رسید.

ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان در تمامی عرصه‌ها نمایان‌گر قدردانی غیور مردمان گیلانی است که ‌این بار با رعایت بیشتر در حفظ سلامتی و ماندن در خانه محقق می‌شود و یقینا از برکات خون شهدای خدمت در حوزه سلامت شاهد نابودی کرونا خواهیم بود.

در این روزهای سخت شاهد بودیم که استان گیلان با تقدیم نخستین شهیده زن تبدیل به پرچم‌دار شهدای خدمت در کشور شد؛ حضور فعالانه،خالصانه و ایثارگرانه پزشکان و پرستاران گیلانی و تقدیم این تعداد از شهدای خدمت تصویرگر ایثارگری مردمانی پیشتاز در عرصه های مختلف انقلاب است.

سپاه قدس گیلان اعلام می‌کند که با تمام توان و ظرفیت خود تا پایان این روزهای سخت در کنار سایر مدافعان سلامت ایستاده و در مسیر خدمت به ملت شریف ایران کمک‌کار و قدردان آن‌ها خواهد بود./پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :