کاشف اسرار-شهردار لاهیجان،گفت:این نهاد عمومی غیر دولتی با بسیج و سامان دهی گروه ویژه صبح پنج شنبه اقدام به ضد عفونی کردن خیابانهای شهر لاهیجان کرد.

به گزارش کاشف اسرار،مسعود کاظمی لیچائی،امروز با اعلام این خبر،اظهار کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا شهرداری لاهیجان همه مراکز عمومی، تجاری ، درمانی، مذهبی ، آموزشی ، ادارات ، ایستگاههای تاکسی ، بانک ها را ضدعفونی کرد.

وی خاطر نشان کرد: تولید ماسک و توزیع به همراه مواد ضدعفونی بین کارکنان شهرداری و مراکز درمانی از دیگر اقدامات شهرداری لاهیجان در این مدت بود.

این مسئول با بیان اینکه مردم لاهیجان در طول تاریخ به مهمان نوازی شهره هستند،تصریح کرد: اما اکنون نیازمند همکاری هم وطنان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا هستند تا با عدم مسافرت به این شهر در بسیج همراهی برای مقابله با کرونا یاریگر مردم لاهیجان و استان گیلان باشند.

کاظمی لیچائی با تاکید بر این که در زمان مناسب آماده پذیرایی از مسافران ارجمند خواهیم بود،متذکر شد: مسئولان استان و شهرستان همه توان خود را برای حفظ سلامت شهروندان به کار بسته اند تا به زودی شاهد رفع این مشکلات باشیم.

وی از شهروندان عزیز درخواست کرد با عمل کردن به توصیه های بهداشتی و ماندن در خانه برای جلوگیری از شیوع کرونا با مسئولان شهرستان همکاری کنند.

شهردار لاهیجان اضافه کرد: خادمان مردم در مدیریت شهری در کنار شهروندان در صف مقابله با ویروس کرونا هستند تا مردمان دیارمان آرامش خیال داشته باشند و تا آخرین لحظه از تلاش برای مقابله با ویروس و خدمات رسانی به شهروندان دست نخواهیم کشید.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :