کاشف اسرار-رئیس دانشگاه پیام نور گیلان از پذیرش دانشجو بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی خبر داد و گفت:متقاضیان تا دوم شهریور فرصت ثبت نام دارند.

به گزارش کاشف اسرار ،سعید صادقی” طی گفتگویی از پذیرش دانشجو بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی در این دانشگاه خبر داد و گفت: علاقمندان می‌توانند تا دوم شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org اقدام کنند.

او افزود: علاوه بر این متقاضیان برای تحصیل در دانشگاه پیام نور گیلان می‌توانند برای سوالات احتمالی و کسب اطلاعات لازم به مراکز و واحد‌های ۱۸ گانه استان مراجعه حضوری داشته باشند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان گیلان گفت: دانشگاه پیام نور با فراهم کردن امکانات پیشرفته آنلاین و محتوای الکترونیکی دروس برای دانشجویان در شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا، پذیرای متقاضیان به تحصیل در این دانشگاه است.   

 صادقی افزود: دانشگاه پیام نور با طراحی زیرساخت‌های آموزش از راه دور به عنوان دانشگاه امن و بدون دغدغه تحصیل برای دانشجویان در شرایط فعلی شیوع بیماری کرونا توانسته نیاز‌های علمی دانشجویان را مرتفع کند .

به گفته وی، دانشجویان با کمترین ساعات حضور در این دانشگاه می‌توانند از خدمات آموزش از راه دور و نیز برگزاری آزمون‌های آنلاین این دانشگاه استفاده کنند.

این مسئول،گفت: همچنین دانشگاه پیام نور استان گیلان با توجه به لزوم حمایت از دانشجویان وخانواده‌های آنان در کاهش هزینه‌های اقتصادی پارسال  یک میلیارد و ۴۰۰میلیون ریال در قالب وام‌های شهریه به دانشجویان پرداخت کرده است و امسال نیز قرار است مبالغ بیشتری را به عنوان وام شهریه  دانشجویان اختصاص دهد.

صادقی،خاطر نشان کرد:در حال حاضر ۱۷ هزار دانشجو در ۱۸ مرکز و واحد دانشگاه پیام نور استان گیلان مشغول به تحصیل هستند. / منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :