کاشف اسرار-نماینده مردم رشت و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس،گفت:توسعه دولت الکترونیک برای تسریع در امور وجلب رضایت مردم و به خصوص افراد کم درآمد از سیاست های دولت در اجرای عدالت اجتماعی است که در بیمه سلامت به صورت جدی درحال اجراست.

به گزارش کاشف اسرار،” سید علی آقا زاده دافساری” در دیدار با ” جمشید محمدی، اظهار کرد :اگر منصفانه به خدمات بیمه سلامت نگاه کنیم باید اذعان کرد خدمات ارزش مندی به مردم ارائه شده که جای قدر دانی دارد.

وی خاطر نشان کرد، خوش بختانه نمایندگان مجلس در حمایت از بیمه سلامت عزم جدی دارند چون، سلامت حوزه بسیار مهمی است که درآسایش وآرامش مردم نقش به سزایی دارد .

آقا زاده دافساری،معتقد است: راه اندازی دفاتر بیمه سلامت در شهرستانها و واگذاری برخی کارها به دفاتر پیش خوان از کارهای خوب دیگری است که در استان گیلان به خوبی عملیاتی شده است.

مدیر کل بیمه سلامت گیلان نیز ضمن ارائه گزارشی ازعملکرد این دستگاه، اظهار کرد: سازمان بیمه سلامت به سمت هزینه کرد منطقی منابع حرکت می کند که این کار اصولی و منطقی است که نمونه بارز آن پرونده الکترونیک سلامت است .

جمشید محمدی،خاطر نشان کرد: با اجرای کامل طرح نسخه نویسی الکترونیک دفترچه های کاغذی نخواهیم داشت.

به گفته وی،این کار باعث مدیریت هزینه،حذف ارسال نسخ کاغذی ازسوی موسسات و جلوگیری از ترددهای غیر ضروری و ارائه خدمات مطلوب به بیمه شدگان عزیز می شود که این اقدامات بزرگ با کمک وهمکاری همه مسولین نظام مقدس که حامی قشر بی بضاعت جامعه هستند انجام می گیرد./ منبع: سایت اداره کل

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :