کاشف اسرار-کاشف اسرار-مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اذعان بر این که این مجموعه می تواند به عنوان شتاب دهنده استراتژیک در دریای خزر به ایفا نقش بپردازد،اعتقاد دارد : ماهرترین کارگران و استاد کاران کشور در مناطق آزاد مشغول به فعالیت می باشند.

به گزارش کاشف اسرار، ” علی اوسط اکبری مقدم ” در آئین تجلیل از کارگران نمونه منطقه آزاد انزلی ” با بیان این مطلب،،اظهار کرد: توسعه اقتصادی هر کشور در حوزه نیروی انسانی وابسته به عناصر نقش آفرین در حوزه برنامه ریزی و نیروهای کارآمد مجری طرح های توسعه ای است و در این میان نقش جامعه کارگری ماهر که از آموزش های فنی بروز در ارتباط با تکنولوژی های جدید برخوردار می باشند،حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه یکی از مزایای مناطق آزاد در قیاس با سرزمین اصلی بهره گیری از فناوری های نوین است،ابرازرد: منطقه آزاد انزلی یکی از فرصت های جدی تحول اقتصادی در سطح استان و کشور و حتی حوزه بین الملل می باشد و با تکیه بر تکنولوژی های جدید تولیدی و نیروی انسانی ماهر خود،منشأ خیری برای اقتصاد گیلان و ایران اسلامی شده است.

رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی با اظهار امیدواری نسبت به انجام اقدامات موثر و گسترده تر در مسیر تحقق راهبرد تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری در چارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی از طریق همکاری و همدلی بدنه مدیریتی و نیروی انسانی سازمان و بخش خصوصی، اضافه کرد: منطقه آزاد انزلی می تواند به عنوان شتابدهنده استراتژیک در دریای خزر به ایفای نقش بپردازد .

اکبری مقدم،تاکید کرد : در این میان طرح بزرگ اتصال این منطقه به خط آهن سراسری،می تواند ظرفیت ها و فرصت های جدیدی برای اثرگذاری و نقش آفرینی بیشتر تنها منطقه آزاد شمال کشور در اقتصاد ملی و بین المللی مهیا نماید.

وی به ارائه تحول عظیمی که با اتصال منطقه متبوع خود به ریل سراسری و وصل شدن دریای خزر به خلیج فارس عاید کشور می شود، پرداخت و افزود: به منظور همراهی مستمر با سرمایه گذاران منطقه از نقطه آغاز تا حصول نتیجه، گروهی متشکل از کارشناسان معاونت ها و مدیریت های مختلف ایجاد شود.

این مسئول با استقبال از پیشنهادات مطرح شده از سوی رییس انجمن کارآفرینان و سرمایه گذاران منطقه، از آمادگی سازمان متبوع خود جهت ایجاد ساز و کار جذب نخبگان علمی کشور در حوزه های فعالیت بخش خصوصی خبر داد .

اکبری مقدم، گفت: مجموعه سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی منطقه آزاد انزلی با تنوع کاری قابل توجه خود می توانند از تخصص تمامی افراد برخودار شوند.

به گفته وی استفاده از توانمندی نخبگان،علاوه بر حمایت از تولید ارزش در عرصه دانش است بلکه با استفاده از تخصص عملی این عزیزان زمینه ارتقای اقتصادی استان و کشور فرآهم می شود.

مدیر عامل سازمان با بیان ای نکه در مسیر پیش روی بدون توجه به گرایش سیاسی از تجربه تمامی عزیزان و صاحب نظران بهره خواهم برد ،خواستار برگزاری مراسم های تجلیل از کارگران بازنشسته منطقه آزاد انزلی شد.

گفتنی است در این مراسم سید حجت مهدوی معاون فرهنگی،اجتماعی و گردشگری سازمان و اصغر امانی رییس انجمن کارآفرینان و سرمایه گذاران منطقه به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در مسیر توسعه همکاری های سازمان و بخش خصوصی پرداخت .

در پایان از تعدادی از کارگران برتر مشغول به کار در حوزه های مختلف گردشگری ، اقتصادی، بندری و شهرسازی منطقه آزاد انزلی، از سوی مدیرعامل ،اعضای هیأت مدیره و معاونین سازمان تجلیل به عمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :