کاشف اسرار-تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری گیلان و شرکت الکتریک ایران رشت در محل پارک علم و فناوری استان به امضا رسید.

به گزارش ایگاه خبری کاشف اسرار،این تفاهم نامه با محوریت صیانت از تولید داخلی و حمایت از کالای ایرانی و حمایت از صاحبان ایده و ایجاد کسب و کارهای جدید در حوزه کسب و کار الکترونیک تدوین شده است .

از جمله موضوعات این تفاهم نامه اجرای برنامه ها و رویداد های کارآفرینی و فناوری به صورت مشترک و استفاده از ظرفیت های آزمایشگاهی، کارگاهی، تجهیزات و مشاوران تخصصی و کسب و کار طرفین برای کمک به صاحبان ایده و رشد و توسعه شرکت های فناور در حوزه تجارت الکترونیک می باشد.

ایجاد زمینه تعامل دو جانبه بین شرکت الکتریک ایران رشت و پارک علم و فناوری گیلان به منظور تسهیل تجاری سازی ایده ها و محصولات دانش بنیان و همچنین انتخاب ایده های مناسب سرمایه گذاری و فراهم کردن زمینه های لازم برای جذب سرمایه گذاران داخلی وخارجی از دیگر موضوعات این تفاهم نامه است.

رئیس پارک علم و فناوری گیلان در این باره ،گفت : امید است با استفاده از توان اجرایی، علمی و فناوری پارک علم و فناوری گیلان در اجرای طرح های تحقیقاتی شرکت الکتریک ایران رشت تعامل سازنده و مستمری را در راستای تحقق اهداف طرفین شاهد باشیم.

علی باستی افزود: استفاده از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری گیلان جهت دست یابی به طرح ها و ایده های جدید در زمینه فعالیت شرکت الکتریک ایران رشت و معرفی فناوران توان مند به این شرکت جهت تولید انبوه و تجاری فناوری و نوآوری ایجاد شده از جمله تعهداتی هست که این سازمان پیگیری می کند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :