کاشف اسرار – مدیرعامل هلدینگ آرش با بیان این که بنده و برادرم دوست داریم اگر سرمایه‌گذاری می‌کنیم در گیلان خودمان باشد و در اینجا به آرزوهای خوبمان برسیم ، متذکر شد : مالک هلدینگ آرش متعلق به خداوند متعال است و بنده و برادرم تنها نگهبان آن هستیم

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار ، ” آرش تقی‌ پور دهکاء، که متولد 1366 شمسی است ، روز پنجشنبه در جمع اصحاب رسانه ضمن تبریک پیشاپیش سال نو ، اظهار کرد : بنده و برادرم اصالتاً گیلانی هستیم و آرزوهای بسیار زیادی از کودکی داشتیم که به بخشی از آن‌ها رسیدیم ، امیدوارم به آرزوهای خودمان در گیلان برسیم و در این استان نیز از دنیا برویم

وی با اشاره به اینکه کارآفرینان مشکلات زیادی دارند و ما نیز از این قضیه مستثنی نبودیم، تصریح کرد: مشکلات را با کمک همه پشت‌سر گذاشتیم.

این فعال بخش خصوصی با بیان این که امید ، جوهره وجودی ما در مسیر تلاش مستمرمان به سوی ساخت آینده به شمار می آید ، افزود : مسیری که ناملایمات روزگار در آن درس های بزرگی به ما داده است ؛ سختی ها ، چالش ها و کمبودها در راه پیش رویمان مانند پلکان نرده بانی شد که ما با طی آن رویایمان را ساختیم.

تقی‌ پور دهکاء ” با بیان این که بنده و برادرم دوست داریم اگر سرمایه‌گذاری می‌کنیم در گیلان خودمان باشد و در اینجا به آرزوهای خوبمان برسیم ، متذکر شد : مالک هلدینگ آرش متعلق به خداوند متعال است و بنده و برادرم تنها نگهبان آن هستیم و ما با دعای خیر و کمک مادرم از سال ۹۷ کلنگ‌زنی آرش مارکت را زدیم.

وی با تصریح بر این که اتفاقات سال ۹۸ بسیار کار ما را مورد تأثیر قرار داد و در نهایت کرونا نیز کار را سخت‌تر کرد ، خاطر نشان کرد : در آن شرایط سخت مادر من فقط یک چیز به بنده و برادرم گفت آن هم اینکه تا ریال آخر با همه کارگران تسویه حساب کنید و در آن وضعیت ما این کار را انجام دادیم.

مدیرعامل هلدینگ آرش ، ابراز کرد : چشم انداز ما به عنوان خانواده هلدینگ آرش در این مسیر دست یابی به بهروزی و موفقیت مبتنی بر خلق مشارکت حداکثری هم از سوی سرمایه گذارانمان و هم جامعه بومی می باشد ، متذکر شد : تجربه به ما آموخته که ارکان موفقیت بدون ایجاد جامعیتی هم گرا با عموم ذی نفعان ، ممکن است .

تقی پور دهکاء ” در پایان از افتتاح ” مجتمع تجاری ، تفریحی و فرهنگی آرش مال ” به عنوان پیش رو ترین پروژه تجاری و فرهنگی استان گیلان و مناطق آزاد کشور خبر داد.

رئیس هیات مدیره شرکت ساختمانی انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی ” نیز در این مراسم با بیان اینکه در خانواده بزرگ آرش همگی یکدل و همدل وجود دارد ، اظهار کرد : : هدف من و برادرم آرش از ابتدا این بوده که صرفاً یک خانه و ماشین داشته باشیم و به این هدف رسیده‌ایم و به دنبال پول دار شدن نیستیم.

امین تقی پور دهکاء که متولد 1363 شمسی در استان مازندران می باشد و اصالتا گیلانی است با تاکید بر اینکه می‌توانیم در گیلان، کارآفرین زیادی داشته باشیم، افزود: پویش #خوبی_را_دنبال_کن در راستای امور خیریه راه اندازی شده و تاکنون نیز موفقیت زیادی داشته که یکی از آنها آزادی زندانیان است.

وی با بیان اینکه هیچ کس عاری از خطا و اشتباه نیست، افزود: باید به جوانان فرصت بدهیم و از اشتباهات آنها عبور کنیم. ما می‌توانستیم بهترین های ایران را بیاوریم اما با همین جوانان تبدیل به بهترین ایران شدیم و اولین مجموعه‌ای هستیم که ۱۷ سال است در حوزه انبوه‌سازی مشغول به کار هستیم که این موفقیت به دلیل اعتماد به نیروهای بومی و جوانان گیلان بوده است.

ه است.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :