کاشف اسرار-15 مرداد ماه جاری بود پایگاه خبری کاشف اسرار گزارشی درباره بی تدبیری سرپرست واحد روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان در جریان سفر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری منتشر کرد.

به گزارش کاشف اسرار،این رسانه از عدم همراهی خبرنگاران توسط:”پروین حلاج رضایی”و تحقیر و سرگردانی اصحاب رسانه در آستانه روز خبرنگار به شدت از این مدیره انتقاد کرد.

در این گزارش از مدیرکل و هم چنین معاون توسعه مدیریت اداره کل مذکور درخواست شد به طور جد بی تدبیری احتمالی مسئول واحد روابط عمومی دستگاه تحت مدیریت آنان را مورد بررسی قرار بدهند و نگذارند این روند تداوم یابد.

با گذشت 15 روز از انتشار این گزارش معاون توسعه مدیریت اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان لحظای قبل در گفگو با خبرنگار “کاشف اسرار”از تغییر مدیره روابط ععمومی این دسگاه اجرائی در هفته جاری خبر داد.

حسین میرزایی ولدی از انتقال محل فعالیت”پروین حلاج رضایی”از واحد روابط عمومی به”مدیریت امور اداری و جایگزین شدن با “عباس آذروند”از بستگان معاون سابق استاندار خبر داد.

به گفته وی،واحد روابط عمومی در حال حاضر فاقد مدیر بوده و احتمالا طی روزهای آینده یکی از کارکنان عهده دار این سمت می شود.

ناگفته نماند در قسمت معرفی مدیران دستگاه اجرائی مذکور،نام و نام خانوادگی و تصویر:”پروین حلاج رضایی “پیش از این به عنوان :”مسوول واحد روابط عمومی”قابل رویت بود ولی حذف شده است.

علاوه بر این،یکم اسفند ماه سال گذشته بود “حلاج رضایی” از سمت معاونت صنایع دستی عزل و به سمت سرپرست روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی منصوب شد که این سمت نزدیک به 6 ماه تداوم داشت

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :