دنیای امروز دنیای رسانه هاست و اهمیت و جایگاه رسانه ها در جهان امروز بر هیچکس پوشیده نیست و رخنه وسیع رسانه ها در تار و پود زندگی ، بشر را کاملا وابسته کرده است.دنیای امروز برآیند ارتباطات بیش از حد وسیع و گسترده میان انسانهای امروزی است که از مجراهای مختلف تامین می گردد.

از مهمترین انواع رسانه های امروزی رسانه های الکترونیک و سایبری است. در دنیای امروز سرعت انتقال و گستره توزیع اطلاعات و اخبار از اهمیت بالایی برخوردار است و لذا رسانه های سایبری نسبت به سایر رسانه های مکتوب از اهمیت بالایی برخوردار هستند و آینده رسانه ها در فضای سایبر تعریف شده است

موسسه غیر تجاری شفاف خبر دیلم ، به عنوان نخستین موسسه رسانه ای  ثبت شده در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری مرکز گیلان با  اولین مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تاسیس شده است.

این موسسه دارای رسانه ای تحت عنوان:”پایگاه خبری کاشف اسرار”بوده و به صورت مستقل فعالیت می کند و دارای  مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و برای رویت مجوز می توانید به سایت جامع رسانه های کشور به آدرس:http://e-rasaneh.ir/،مراجعه کنید.

این رسانه ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان را برای همگان و در همه سطوح محفوظ می‌داند.

این پایگاه خبری تحلیلی  می کوشد اخبار ویژه و متفاوت را که کمتر شنیده و دیده شده،به خوانندگان و مخاطبان خود برساند.با “کاشف اسرار” یک گام از دیگران جلوتر هستید

پایگاه خبری و تحلیلی”کاشف اسرار”

دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

صاحب امتیاز: موسسه غیر تجاری شفاف خبر دیلم

مدیرمسؤول:خلیل اخوان اصغری

زمینه فعالیت: سیاسی – اجتماعی ،فرهنگی و…

زیر نظر شورای سیاست گذاری

شماره تماس:09109112455

تلگرام:kashefasrargil @

        صفحه اینستاگرام:        kashefasrar.ir

ایمیل : shafafkhabard@gmail.com

دفتر مرکزی : استان گیلان-شهر رشت-راسته چوب فر وشان-پ 50

Print Friendly, PDF & Email