کاشف اسرار- طرح گام دوم فاصله‌ گذاری هوشمند که مبتنی بر بازگشایی بخشی از واحدهای صنفی است، در استان‌ها از تاریخ شنبه ۱۳۹۹٫۱٫۲۳ ۳۰ با هماهنگی ستادهای استانی مدیریت بیماری کرونا آغاز شد.

به گزارش کاشف اسرار،طبق این طرح فعالیت آرایشگاه مشمول این طرح نبوده و تا اطلاع ثانوی امکان بازگشایی واحدهای خود را ندارند.

علی رغم اعلام صریح ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مبنی بر ممنوعیت فعالیت آرایشگاه ها به عنوان مشاغل پر خطر و نشر آن در سایت اتاق اصناف ایران،فعالیت برخی از آرایشگاه های مردانه شهرستان از جمله ریاست اتحادیه این شهرستان استمرار داشت!

ریاست اتحادیه آرایش گران مردانه شهرستان رشت به جای این گونه از مقررات دولت تبعیت بکند و مانع از فعالیت برخی واحدهای صنفی دایر تحت پوشش بشود،خودش دهان کجی به مصوبه ستاد مبارزه با کرونا کرده و واحد صنفی شخصی به آدرس: رشت- خیابان بحرالعلوم-راسته چوب فروشان-جنب ناحیه یک منطقه دو شهرداری پذیرای مشتریان بود!

اینک از ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان،فرمانده نیروی انتظامی علی الخصوص سرپرست پلیس اماکن عمومی استان و هم چنین فرماندار رشت سئوال می شود با توجه به این که برخورد بر واحدهای صنفی پر خطر فعال در ایام شیوع کرونا جزو وظایف دستگاه های تحت مدیریت شما بوده،چرا مانع از فعالیت آرایشگاه های فعال نبودید؟

خبرنگار کاشف اسرار “روز گذشته با مراجعه حضوری و حتی ارسال پیامک برای فرماندار رشت،خواستار پاسخ گویی ” میر شمس مومنی زاده ” درباره دبایل عدم برخورد با فعالیت تعدادی از آرایشگاه های مردانه این شهرستان را خواستار شد ولی پاسخ دریافت کرد.

ناگفته نماند خبرنگار این رسانه تماس تلفنی با معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری رشت برقرار کرد ولی ” فریبرز سعیدی کیا “انجام مصاحبه و ارائه آمار و اعداد درباره میزان پلمب واحدهای صنفی غیر مجاز در ایام شیوع کرونا را بر عهده فرماندار به عنوان ریاست ستاد مبارزه با کرونا در مرکز استان گیلان دانست.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :