کاشف اسرار- مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان با صدور حکمی،سرپرست حوزه دفتر مدیرکل این دستگاه اجرائی منصوب کرد.

به گزارش کاشف اسرار،” مسعود حلاج پور” با ابلاغ صادر شده ” سلمان شاه محمدی” که پیش از این “کارشناس حوزه صنایع دستی” بود به این سمت منصوب کرد.

وی که از نیروهای رسمی وزارت میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری و آذری زبان می باشد،جایگزین” علی اکبر محمدی مردخه” شد.

“محمدی مردخه” از زمان ریاست” محمد حسین مهدی پور” وارد اداره کل و حوزه دفتر مدیرکل گردید و با “مهدی پور” به عنوان رئیس سازمان” ،امید عزیزی”،”رضا علی زاده سوستانی” و شهرود امیر انتخابی هشتبری” همکاری داشت.

پیش از این “حمید آذر پور قره بلاغ” که 18 فروردین ماه امسال از سمت معاون گردشگری اداره کل ،عزل شد،با شروع به کار “مسعود حلاج پور”به عنوان مدیرکل،از چند روز قبل دوباره معاونت تحویل گرفت و “منصور هادی پور”حدود یک ماه عهده دار سمت سرپرستی بود،از این سمت کنار رفت.

در عصر ارتباطات که جهان بسان دهکده کوچکی می باشد،متاسفانه سایت اداره کل هیچ گونه اطلاع رسانی درباره این تغییر و تحولات نداشته است و در سکوت خبری به سر می برد!.

این سئوال در ذهن تداعی شده است،آیا مردم نامحرم می باشند که خبر عزل و نصب ها یا تغییرات رویت کنند ؟ عدم اطلاع رسانی مغایر با رهنمودهای رهبر انقلاب در اهمیت اطلاع رسانی است.

رهبر انقلاب درباره اهمیت اطلاع رسانی در تاکید دارند:

” شفّافیّت را امیرالمؤمنین یاد داده؛ میگوید حقّ شما بر من -یعنی حقّی که شما پیش من دارید- [این است که] هیچ رازی را از شما پنهان ندارم، هیچ حرفی را از شما پنهان نکنم، مگر در جنگ و مسائل جنگ و مسائلی که با دشمن طرف هستیم، اینجا نمیشود حرفها را زد؛ چون حرف را وقتی که گفتیم، شما شنفتی، دشمن هم می‌شنود. بله در این مسائل حرب -حرب، اعمّ از همین حرب به‌اصطلاح نظامی و مانند اینها است- در مسائل امنیّتی، در مسائل نظامی، در مسائل گوناگونی که جنگ داریم با دشمن، مقابله‌ی با دشمن داریم، بله اینجا جای افشاگری نیست، جای شفّافیّت نیست، امّا در غیر اینها، در مسائل عمومیِ مردم، اَن لَا اَحتَجِبَنَّ دُونَکُم سِرّاً.»

رهبر انقلاب بر این نکته تأکید کردند که: مسئولان جز در موارد نظامی، امنیتی و اموری که با دشمن مقابله داریم، باید شفاف باشند و هیچ رازی را از مردم پنهان نکنند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :