کاشف اسرار-شهردار لنگرود برای تعامل با منتخب مردم در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی جهت رفع موانع و مشکلات شهروندان و توسعه شهری اعلام آمادگی کرد.

سید مهدی رجائی لنگرودی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار “کاشف اسرار” پیرامون انتخاب ” پرویز محمد نژاد قاضی محله ” به عنوان منتخب مردم در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، اظهار کرد: انتظار دارم در کمک به رسیدن توسعه شهری،شهرداری لنگرود کمک کنند.

وی کمک منتخب نماینده منتخب لنگرود در مجلس شورای اسلامی به شهرداری لنگرود را سبب رسیدن به توسعه مد نظر شهری و در نهایت رفاه دانست.

رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در لنگرود،رفاه شهروندان لنگرودی خواسته 100 درصدی قلبی منتخب مردم این شهرستان در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی بیان کرد.

رجائی لنگرودی ،تاکید کرد : از منتخب مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی،مسئولین شهرستانی و استانی درخواست دارم برای رسیدن به توسعه مد نظر شهری،شهرداری لنگرود را هم یاری کنند.

وی در پاسخ به این سئوال که دارای تعامل خوبی با نماینده دوره دهم لنگرود در مجلس داشته است،آیا می تواند تعامل خوبی با نماینده منخب در دوره یازدهم خانه ملت داشته باشد،اذعان کرد : “برای ما هیچ تفاوتی نمی کند و هر کسی به عنوان نماینده مردم انتخاب بشود،رای مردم داشته باشد ،قابل احترام و تعامل است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :