کاشف اسرار-فرماندار رشت از آمادگی فرمانداری جهت اختصاص اعتبار در راستای تقویت زیرساخت ها و تجهیزات پزشکی قانونی و سازمان آرمستان ها خبر داد و به عملکرد خوب و طاقت فرسای سازمان آرامستان های شهرداری رشت در روزهای ابتدایی و بحرانی شیوع ویروس کرونا در گیلان اشاره کرد

به گزارش کاشف اسرار به نقل از سایت فرمانداری،”علی فتح اللهی میان کوه”در نشست با مدیر کل پزشکی قانونی استان و مدیر آرامستان های شهرداری رشت ،اظهار کرد:دغدغه همه ما، حل مشکلات مردم  و تسهیل در روند امور آنها است.

وی افزود: مسئولیت ها فرصتی از جانب خداوند است و باید از این فرصت به درستی در جهت خدمتگزاری به مردم استفاده کرد.

این مقام با اشاره به کمبود منابع و امکانات به دلیل اعمال تحریم های ظالمانه علیه کشور، تصریح کرد: علی رغم همه کمبودها باید با استفاده از ظرفیت های موجود به دنبال تقویت زیرساخت ها و انجام کار ماندگار باشیم.

فتح الهی میان کوه، حساسیت کار پزشکی قانونی را بسیار بالا و حائز اهمیت دانست و تاکید کرد: در راستای تامین سردخانه های جدید از طریق کمیته برنامه ریزی شهرستان، اعتبار لازم تخصیص خواهد یافت.

وی به عمل کرد خوب و طاقت فرسای سازمان آرامستان های شهرداری رشت در روزهای ابتدایی و بحرانی شیوع ویروس کرونا در گیلان اشاره و متذکر شد: به زودی در بازدید از این بخش مسائل و مشکلات سازمان آرامستان ها  را به صورت ویژه بررسی و پیگیری خواهیم کرد.

مدیر کل پزشکی قانونی گیلان نیز در این نشست با ارائه ی گزارشی از عملکرد این اداره در سطح استان و شهرستان رشت، تاکید کرد: در جهت ارائه خدمات مطلوب، نیازمند تقویت زیرساخت ها و تجهیزات لازم هستیم

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :