کاشف اسرار-نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل بیمه سلامت گیلان،گفت : سازمان بیمه سلامت در سالهای اخیر تلاش بسیار زیادی در کاهش مشکلات بهداشتی و درمانی قشر آسیب پذیر جامعه انجام داده که قابل تقدیر می باشد.

به گزارش کاشف اسرار،”پرویز محمد نژاد قاضی محله” در دیدار با ” جمشید محمدی”،اظهار کرد : 50 درصد از جمعیت استان گیلان تحت پوشش بیمه سلامت هستند .

وی ادامه داد: در این بین خانواده های زیادی هستند که از توان مالی مناسبی برخوردار نیستند حمایت بیمه سلامت از اقشار کم درآمد در زمان بیماری در جهت آرامش و اطمینان خاطر بیمه شدگان و خانواده آنها بسیار ارزشمند است.

این مقام، ارائه خدمات الکترونیکی بیمه سلامت به بیماران قابل قبول دانست و متذکر شد: یکی از مهم ترین مسائل در شرایط فعلی توجه به ارائه خدمات به شکل الکترونیکی به شهروندان است .

” محمد نژاد قاضی محله”،معتقد است: در این راستا تعامل بیمه سلامت با مراکز درمانی استان در کاهش مشکلات مردم نقش به سزائی دارد.

وی در پایان یادآور شد برای ساخت اداره بیمه سلامت للنگرود از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و از پی گیری های مدیرکل بیمه سلامت در خصوص ساخت ساختمان اداره بیمه سلامت شهرستان قدردانی کرد. / منبع : سایت اداره کل

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :