کاشف اسرار-فرماندار رشت با بیان اینکه در شرایطی که شهر رشت با مشکلات عدیده ای روبروست نباید اجازه داد در فرایند مدیریت شهری وقفه ای ایجاد شود، از اعضای شورای شهر خواست هر چه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف مدیریت کلانشهر رشت اقدام کنند.

به گزارش کاشف اسرار،” علی فتح اللهی میان کوه” در جلسه هماهنگی افتتاح همزمان پروژه های گردشگری شهرستان رشت با بر لزوم توجه جدی به صنعت گردشگری و توسعه زیرساخت های آن تاکید کرد.

وی ابراز امیدواری کرد: با ارتقای زیرساخت های گردشگری شهرستان رشت، شاهد رونق صنعت گردشگری و در نهایت ارتقای وضعیت معیشتی مردم  این شهرستان باشیم.

نماینده عالی دولت در رشت با بیان این که مردم این شهرستان شایسته خدماتی به مراتب بالاتر از وضعیت کنونی هستند، افزود: در چنین شرایطی، همه مسئولان در هر سطحی موظفند با همدلی و استفاده از همه ظرفیت ها به دنبال ارتقای وضعیت شهرستان باشند.

فتح الهی میان کوه” با اشاره به قدمت تاریخی شهر رشت و فرهنگ بالای مردمان آن، تصریح کرد: متاسفانه  به دلایل مختلف، شهر رشت در زمینه ارائه  خدمات مطلوب به شهروندان، در وضعیت خوبی به سر نمی برد و این شرایط رضایتبخش نیست.

وی سرگردانی مدیریت شهری در شرایط کنونی را زیبنده و به مصلحت شهر رشت ندانست و تاکید کرد: اعضای شورای شهر به عنوان منتخبین مردم در قبال شهروندان مسئول هستند و موظفند با تصمیمات صحیح و به موقع ، نسبت به پیگیری و رفع مشکلات شهر رشت اقدام کنند.

این مسئول با اشاره به وظیفه نظارتی و قانونی فرمانداری در قبال شوراهای اسلامی شهر و روستا در راستای مطابقت تصمیمات و اقدامات شوراها با قوانین و بخش نامه های بالادستی، تصریح کرد: در شرایطی که شهر رشت با مشکلات عدیده ای روبه رو است، نباید اجازه داد با از دست دادن زمان در مدیریت این شهر وقفه ای ایجاد شود .

فتح الهی میان کوه” در پایان،تاکید کرد: اعضای شورای شهر باید هر چه سریعتر در خصوص تعیین تکلیف مدیریت شهر رشت که انتظار مردم است اقدام کنند،ضمن این که فرمان داری مصمم است برای حفظ منافع عمومی از همه اختیاراتی که دارد بهره بگیرد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :