کاشف اسرار-معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان، با بیان اینکه طی دو روز گذشته از برگزاری ۴۳مراسم عزاداری و ۱۸مراسم عروسی جلوگیری به عمل آمده است، گفت: همچنین 3 هزار و 300 خودرو را در محورهای استان از تردد به گیلان منصرف کردیم و ۱۵۰۰خودروی غیر بومی جریمه شدند.

به گزارش کاشف اسرار،محمود قاسم نژاد در گفت وگو با خبر شبکه باران، با ابراز خرسندی از اجرای موفق طرح محدودیت های تردد و مشاغل در استان گیلان، گفت خوشبختانه گزارشات میدانی و ارزیابی های صورت گرفته در اصناف و جاده ها توسط تیم های نظارتی اعم از فرمانداران و روسای شبکه بهداشت و درمان حاکی از همکاری خوب مردم با اجرای این طرح است.

وی با اشاره به تلاش نیروهای نظامی و انتظامی و قضایی برای تامین سلامت مردم در راستای طرح محدودیت های کرونایی، افزود: تاکنون ۱۴۲۲مورد بازرسی از اصناف و اماکن در سطح استان صورت گرفته و متاسفانه ۱۴مکان به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل ها پلمب شده است.

جانشین ستاد مقابله با کرونا در گیلان، با بیان اینکه طی مدت مذکور از برگزاری ۴۳مراسم عزاداری و ۱۸مراسم عروسی جلوگیری به عمل آمده است، گفت: نیروی انتظامی در ۶۰نقطه کنترلی از سه محور ورودی استان در شرق و غرب و جنوب مستقر هستند.

قاسم نژاد، از توقیف سه خودرو طی دو روز گذشته خبر داد و اضافه کرد: همچنین ۳۳۰۰خودرو در محورهای استان را از تردد به گیلان منصرف کردیم و ۱۵۰۰خودروی غیر بومی جریمه شدند.

وی با بیان اینکه از امروز هیچگونه ورود حضوری افراد به فرمانداری رشت را نخواهیم داشت، تصریح کرد: افراد برای دریافت مجوز تردد باید به سایت «gilan.ir» یا «rasht.ir» مراجعه و ثبت نام کنند و پس از دریافت کد رهگیری، در انتظار صدور مجوز باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان، از احتمال صدور برگه جریمه برای برخی از افراد دارای مجوز خبر داد و یادآور شد: فهرست افراد دارای مجوز در اختیار پلیس راهور قرار دارد و این جریمه ها اعمال نخواهد شد.

قاسم نژاد”ضمن توصیه به مردم برای اجرای دقیق محدودیت های مشاغل و اجتناب از سفرهای غیر ضروری، خاطرنشان کرد: مردم می توانند تخلفات اصناف را به ادارات صنعت، معدن و تجارت، دانشگاه علوم پزشکی یا فرمانداری ها گزارش کنند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :