کاشف اسرار-فرماندار لنگرود با اشاره به کمبود منابع مالی و روزهای سخت شیوع بیماری کرونا،گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم  رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی ،تمام تلاش ها معطوف به این است که با جمع بندی و احصا مشکلات پروژه های عمرانی و طرح های سرمایه گذاری پروژه های اولویت دار   تا دهه فجر و نهایتا تا پایان دولت به بهره‌برداری برسند.

به گزارش کاشف اسرار،” رحیم حیدری گل رودباری ” طی سخنانی در دومین جلسه بررسی پروژه های عمرانی شهرستان امروز ( پنج شنبه، ۶ آذر) در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: پروژه های عمرانی اولویت دار شهرستان شناسایی و برای بهره برداری در دهه فجر  آماده می شوند.

وی با اشاره به کمبود منابع مالی و روزهای سخت شیوع بیماری کرونا، افزود: با توجه به تاکیدات مقام معظم  رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی تمام تلاش ها معطوف به این است که با جمع بندی و احصا مشکلات پروژه های عمرانی و طرح های سرمایه گذاری پروژه های اولویت دار   تا دهه فجر و نهایتا تا پایان دولت به بهره‌برداری برسند.

این مقام در خصوص  ظرفیت بند ” و” تبصره ۸ قانون بودجه سال ۹۹  و اختیار به آب منطقه ای  و  لایروبی انهار استان ، خاطر نشان کرد: شهرداری ها هم از این ظرفیت برای لایروبی انهار مهم شهرستان و احداث دیواره حفاظتی استفاده می کنند.

حیدری گل رودباری”تسریع در اخذ مجوزهای برداشت مصالح و تامین مصالح برای پروژه های عمرانی اولویت دار شهرستان و شهرداری ها را از دیگر مصوبات این جلسه عنوان کرد.

وی متذکر شد: اعمال ماده ۴ واگذاری اراضی ملی داخل طرح های هادی روستایی، طرح توسعه بازارچه ملاط و اشتغال زنان سرپرست خانوار، خط انتقال آب زراعی روستای فتیده از محل ایستگاه پمپاژ واقع در شلمان _ سیگارود، پیگیری دریافت سهمیه از طرح ” ابرار” برای بهسازی راه های روستایی شهرستان و ادامه آسفالت لاین دوم چاف به چمخاله از مسائل قابل طرح در این جلسه است.

گفتنی است، دومین جلسه بررسی پروژه های عمرانی اولویت دار شهرستان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان و مدیران کل استانی برگزار شد که تکرار اینگونه جلسات به جهت انباشت مشکلات به جا مانده از قبل است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :