کاشف اسرار-با حضور فرماندار رشت و مدیر کل بیمه سلامت، با تقدیر از مهدی میرزازاده، سید علی طبائی به عنوان رئیس جدید بیمه سلامت شهرستان رشت  معرفی شد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از فرمانداری ، فرماندار رشت طی سخنانی با تقدیر از زحمات مهدی میرزازاده  و آرزوی موفقیت  برای سید علی طبائی به عنوان رئیس جدید بیمه سلامت، اظهار کرد: مبحث بیمه در شرایط کنونی جامعه، یکی از ملزومات اساسی زندگی بشر محسوب می شود و این موضوع نشان از اهمیت کار بیمه سلامت دارد.

وی افزود: تمامی افراد جامعه از نظر روانی نیازمند تامین امنیت و آرامش روانی خود و خانواده خود هستند و بیمه این حس امنیت را می تواند به این افراد منتقل کند.

نماینده عالی دولت در رشت ،تصریح کرد: به طور یقین هر چقدر چتر حمایت بیمه گسترده تر باشد، به تناسب آن، میزان احساس امنیت و رضایت مندی در افراد بیمه شده افزایش می یابد.

” فتح اللهی میان کوه” با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا، اهمیت قرارگیری افراد تحت پوشش بیمه را دو چندان نموده است، خاطرنشان ساخت: افرادی که هنوز نسبت به امر بیمه خود و خانواده خویش اقدام نکرده اند، در صورت ابتلا به این بیماری، دغدغه تامین هزینه درمانی این بیماری نیز به دغدغه های آنان افزوده می شود.

وی با اشاره به اقدام شایسته دولت در خصوص تحت پوشش قراردادن افراد جامعه در طرح بیمه سلامت، گفت: خوش بختانه بیمه سلامت نسبت به تامین ساختاری به روز و استاندارد اقدام نموده و تفویض برخی از مسئولیت ها به تعدادی از دفاتر پیشخوان، اقدام خوبی در جهت پیشگیری از ازدحام و تامین آسایش حال بیمه شدگان است.

فرماندار با تاکید بر لزوم توجه به تحقق دولت الکترونیک در ارائه خدمات بیمه سلامت،  افزود: حذف دفترچه های کاغذی از دیگر مواردی است که در صورت تحقق آن  ضمن جلوگیری از اسراف کاغذ ، زمینه تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به بیمه گران فراهم خواهد آمد.

” فتح اللهی میان کوه” بیان این که جامعه هدف بیمه سلامت، گستره زیادی از جامعه را در بر می گیرد، اظهار داشت: خدمات رسانی شایسته و ایجاد رضایت مندی در افراد، نخستین وظیفه تمامی سازمان ها به ویژه  سازمان های بیمه ای است  و امیدواریم روزی فرا رسد که در میهن اسلامی ما هیچ یک از افراد جامعه فاقد پوشش بیمه نباشند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :