کاشف اسرار-شهردار رشت با تاکید بر لزوم به سازی و نو سازی ماشین‌آلات شهرداری به‌ منظور ارائه خدمات بهتر به مردم هنگام بروز بحران خواستار کمک مالی دولت در این راستا شد و تصریح کرد: در صورت کمک یک میلیارد تومانی دولت به شهرداری، تمامی ۵۴ دستگاه ماشین آلات سنگین شهرداری در مرکز استان مهیا می‌شوند تا بتوانیم حداکثر مطلوبیت را در ارائه خدمت به مردم داشته باشیم.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از شهرداری،سید محمد احمدی، امروز (چهارشنبه، ۲۶ آذر) در چهارمین جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران گیلان که در استانداری برگزار شد به پیشینه بروز بحران‌های ناشی از بارش شدید برف در گیلان اشاره کرد.

وی گفت: تجربه دو دهه گذشته به‌ وضوح نشان می‌دهد که هرگونه ناهماهنگی و بی‌برنامگی می‌تواند دست اندرکاران را برای مقابله به‌ هنگام و کارآمد با بحران بارش شدید برف غافلگیر کند.

این مسئول با بیان اینکه مدیریت بحران مدیریتی شاخص و مهم است و همه باید یک صدا حرکت کنند، افزود: مسئولان باید در بستر تعامل و همدلی و مدیریت واحد به ایفای وظایف محوله بپردازند.

احمدی ” تجمیع ماشین‌آلات برف‌روبی در مکان واحد و اعمال مدیریت بهتر و اثر بخش‌ تر در زمان وقوع بحران و بارش سنگین برف را اولویت شهرداری عنوان کرد و متذکر شد: در حال حاضر ۳۷ دستگاه از مجموع ۵۴ دستگاه ماشین آلات راهداری شهرداری رشت آماده ارائه خدمات در هنگام بروز بحران است.

وی با تاکید بر لزوم به سازی و نوسازی ماشین‌آلات شهرداری به‌ منظور ارائه خدمات بهتر به مردم هنگام بروز بحران خواستار کمک مالی دولت در این راستا شد .

شهردار رشت، تصریح کرد: در صورت کمک یک میلیارد تومانی دولت به شهرداری، تمامی ۵۴ دستگاه ماشین آلات سنگین شهرداری در مرکز استان مهیا می‌شوند تا بتوانیم حداکثر مطلوبیت را در ارائه خدمت به مردم داشته باشیم.

احمدی ” جلوگیری از مسدود شدن معابر منتهی به بیمارستان‌ها و مراکز حساس و اضطراری در زمان بارش برف را اولویت شهرداری اعلام و بر ضرورت تدوین برنامه‌ای منسجم و یک پارچه هنگام وقوع بحران جهت مدیریت و کاهش آسیب‌ها تاکید کرد.

وی در پایان خطاب به مدیران حاضر در جلسه،متذکر شد با همکاری مدیران مناطق و مسئولان دستگاه‌های ذی‌ربط تلاش می‌کنیم تا بحرانی در شهر رشت ایجاد نشود.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :