کاشف اسرار-فرماندار رشت با تاکید بر حمایت عملی از تولید کنندگان جهت تحقق شعار جهش تولید، از پیگیری ها در راستای رفع مشکلات و ارتقای زیرساخت های شهر صنعتی رشت خبر داد و با اشاره به مشکلات زیرساختی شهر صنعتی رشت از قبیل روکش آسفالت و روشنایی معابر، گفت: مشکلات زیرساختی شهر صنعتی رشت در قالب کارگروهی ویژه بررسی و پیگیری می شود.

به گزارش کاشف اسرار، ” علی فتح اللهی میان کوه ” طی سخنانی در نشست بررسی مشکلات شهر صنعتی رشت که امروز در سالن اجتماعات فرمانداری رشت برگزار شد، به حماسه 9 دی و روز میثاق امت با ولایت، اشاره کرد.

وی اظهار کرد : مردم گیلان در حماسه 8 دی سال 88 با حضور پیش تازانه خود در صحنه نشان دادند که نسبت به اتفاقات بی‌ توجه نیستند و از آگاهی و بصیرت بالایی برخوردار هستند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت با اشاره به ترور ناجوان مردانه سردار شهید سلیمانی در سال 98 خاطر نشان کرد: این شهید والامقام سراسر زندگی خویش را در راه خدمت به جامعه گذراند و امروز برای مسئولان و کسانی‌ که درصدد خدمت به مردم هستند یک الگوست.

فتح اللهی میان کوه ” با اشاره به شیوع بیماری کرونا در جهان و آسیب به بخش های مختلف اقتصادی و اجتماعی،  تصریح کرد: کرونا تلنگری به همه وارد کرد به طوری‌که حتی پیشرفت و قدرت در مقابل این ویروس ناتوان بود و کل دنیا را تحت تأثیر قرار داد.

وی معتقد است : بنابراین باید امروز بتوانیم از فرصت‌های موجود برای خدمت به مردمی که در بزنگاه‌های مختلف با حضور مؤثر خود در صحنه درخشیدند، استفاده کنیم‌.

فرماندار رشت با اشاره به ضرورت عملیاتی‌ کردن شعار سال و جهش تولید ،خاطرنشان کرد: باید در راستای تحقق شعار سال و پیروی از بیانات رهبر معظم انقلاب بکوشیم و این تلاش را در عمل نشان دهیم، از طرفی امروز مردم دغدغه‌هایی در حوزه اقتصاد دارند که باید نسبت به رفع این دغدغه اقدام شود.

فتح اللهی میان کوه ” با بیان این که برای تأمین زمین‌ مناسب جهت توسعه شهرک صنعتی رشت نیز باید در چهارچوب ضوابط حرکت کرد و کار تسریع یابد، افزود: اقدامات تأثیرگذار در حوزه اشتغال یقیناً موجب کاهش مشکلات و کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود و در این راستا باید از ظرفیت شهرک صنعتی استفاده شود.

وی با تاکید بر این که درخصوص ایستگاه قطار و شهرک صنعتی رشت هم پیگیری‌های لازم انجام خواهد شد، گفت: در رابطه با مشکلات زباله و ایستگاه اتوبوس در محدوده شهرک صنعتی نیز باید نشستی به‌منظور انجام هماهنگی‌های لازم برای خدمات آتش‌نشانی، کاهش مشکلات زباله و ایستگاه اتوبوس شهرک برگزار شود.

نماینده عالی دولت در رشت با اشاره به مشکلات زیرساختی شهر صنعتی رشت از قبیل روکش آسفالت و روشنایی معابر، گفت: مشکلات زیرساختی شهر صنعتی رشت در قالب کارگروهی ویژه بررسی و پیگیری می شود. 

فتح اللهی میان کوه ” با اشاره به مشکلات زیست محیطی تولید پسماندهای صنعتی در شهر صنعتی، از آغاز عملیات احداث تصفیه خانه در این شهر صنعتی، هم زمان با دهه فجر سال جاری خبر داد و ابراز امیدواری کرد: عملیات اجرایی این تصفیه خانه هر چه سریعتر انجام شود.  

احمدی یکی از نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل منابع طبیعی و آب خیز داری، راه و شهرسازی، مدیر عامل شرکت توزیع برق استان و رئیس هیئت مدیره شهرک صنعتی رشت در این جلسه حضور داشتند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :