کاشف اسرار-استاندار گیلان بر ضرورت بهبود کیفیت خدمات و رفع مشکلات مردم تاکید و خاطرنشان کرد: مدیران و کارکنان دولت باید این امر را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

به گزارش کاشف اسرار،” ارسلان زارع ” طی سخنانی در جلسه شورای معاونان و مدیران استانداری، با تسلیت ایام فاطمیه، به فرا رسیدن روز بصیرت و گرامی داشت این ایام اشاره و بیان کرد: نهم دی ماه نماد تبلور یکپارچگی ایرانیان در حفظ دستاوردها و آرمان‌های والای اسلام و انقلاب است.

وی خاطرنشان ساخت: آنچه مردم را با وجود مشقت ها و تنگناها در صحنه نگه می‌دارد و رمز ماندگار جدایی ناپذیری میان مردم و خادمان آنان در بخش های مختلف حاکمیت و نظام به شمار می آید؛ ایمان عمیق، ولایت پذیری، عزم پایدار و عشق به کشور و آرمان های انقلاب است.

این مقام ،اضافه کرد: باید از حماسه حضور مردم در ۹ دی در مسیر تحکیم وحدت، همدلی و همبستگی بیشتر، استفاده کنیم و این حضور باشکوه و گسترده برای دفاع از اسلام، مقدسات ، ارزش ها و ادای احترام به سیدالشهدا ، در راستای تحقق آرمان های انقلاب و حمایت قاطع از نظام و رهبر معظم انقلاب بود.

زارع ” با بیان اینکه این روزها مقارن با نخستین سال گرد شهادت سردار رشید اسلام و ایران حاج قاسم سلیمانی است، او را یاد آور خدمت با اخلاص برای مردم و کشور دانست و یاد آن قهرمان ملی و نماد وحدت و اتحاد را گرامی داشت.

وی گفت: دشمنان در تلاشند تا اثبات کنند جمهوری اسلامی ایران کارنامه و دستآوردی برای مردم نداشته و شرایط سخت جنگ اقتصادی را به ملت تحمیل کرده اند اما معتقدم با تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب و حمایت از خادمان مردم؛ از این دوران سخت نیز عبور خواهیم کرد.

نماینده عالی دولت در گیلان بر ضرورت بهبود کیفیت خدمات و رفع مشکلات مردم تاکید و خاطرنشان کرد: مدیران و کارکنان دولت باید این امر را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

زارع با اشاره به لزوم پیگیری مستمر برای تکمیل ۶۱ پروژه مهم عمرانی استان بیان داشت: باید تلاش شود تا پروژه های مذکور بر اساس تقویم زمان بندی پیش روند و تعدادی از آنها، در دهه فجر امسال و مابقی تا پایان دولت دوازدهم به بهره برداری برسد.

وی پیگیری مستمر جهت اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی و نیز جهش تولید را نیز امری مهم و ضروری خواند که باید با جدیت دنبال شود.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :