کاشف اسرار-شهردار تهران در صفحه شخصی خود در توئیتر ماجرای دستگیری شهرداران مناطق ۲ و ۸ در پایتخت که یکی از آنها گیلانی و معاون اسبق شهرسازی و معماری و همسر او معاون اسبق شهرداری رشت بود،واکنش نشان داد.

به گزارش کاشف اسرار، ” یروز حناچی ” در این پست ، نوشت : “مدیریت فعلی شهرداری همواره در برخورد با فساد پیش تاز و پیش قدم بوده است و همان گونه که بارها اعلام کرده‌ایم در صورت کشف اسناد فساد و یا دلایلی مبنی بر تخلف یا ارائه مستندات از سوی نهادهای ذی صلاح شهرداری تهران تابع قانون است و سریعاً وارد عمل خواهد شد.

وی متذکر شد: معتقدم فساد در هر دوره مدیریتی و توسط هر شخص مذموم است و مردم نباید احساس کنند در برخورد با آن تبعیضی وجود دارد. تأکید دارم خدمات صادقانه خانواده شهرداری و تلاش‌های مدیران در این شرایط نباید تحت الشعاع این موارد قرار گیرد.

لازم به ذکر می باشد ” مسعود نصرتی قزوینی نژاد ” زمان عهده داری سمت شهرداری رشت ،” مهناز استقامتی ” را به عنوان معاون شهرسازی و معماری و همسر او حامد اخوان را به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه این نهاد عمومی غیر دولتی منصوب کرد.

مهناز استقامتی ” اهل گیلان بوده تنها یک هفته بیشتر در محل کار خود در شهرداری رشت حضور نداشت و رشت را ترک کرد،ولی همسرش دوران فعالیت در سمت مذکور حاشیه ساز شد و النهایه به شهرداری تهران بازگشت. استقامتی امسال به عنوان مدیر نمونه سال ۱۳۹۹ شهرداری پایتخت تقدیر شد

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :