کاشف اسرار-رییس سازمان آتش نشانی شهر رشت درباره وقوع حریق امروز در ساختمان مرکزی شهرداری این شهر،گفت : امروز ۲۶ دی ماه ۹۹ در ساعت ۱۰:۴۶ طی تماس نگهبان ساختمان مرکزی شهرداری آتش سوزی در ساختمان مرکزی این نهاد عمومی غیر دولتی واقع در میدان گیل گزارش شد.

به گزارش کاشف اسرار،شهرام مومنی ،ادامه داد : با توجه به گزارش شهروندان مبنی بر خروج دود غلیظ از ساختمان اداری شهرداری رشت در مجموع ۵۲ آتش نشان به همراه ۱۴ دستگاه خودروی اطفایی آبرسان و نردبان به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه به سرعت مهار آتش در سیستم سیم کشی داکت برق مجاور آسانسور صورت گرفت ادامه داد: با تلاش همکاران آتش نشان ،آتش در همان مکان سریعاً مهار شد و به هیچ قسمتی از ساختمان سرایت نداشت.

این مسئول،متذکر شد :خوش بختانه در این حادثه به هیچ شخصی آسیب جانی نرسید، هم چنین با اقدام به موقع همکاران هیچ گونه آسیبی به قسمت های اداری وارد نیامد.

سوال کاشف اسرار- با توجه به این که تا لحظه انتشار این گزارش ،خبر و تصویری از حضور شهردار زمان وقوع و هم چنین مهار حریق منتشر نشده است، این سئوال در ذهن تداعی شده که ” سید محمد احمدی” کجا حضور داشت؟ با انتشار فیلم و عکس نسبت به تنویر افکار عمومی اقدام بشود.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :