کاشف اسرار-مدیر منطقه دو شهرداری رشت با تشریح عملکرد این منطقه در سال ۹۹ اظهار داشت: با تلاش های مضاعف کارکنان منطقه دو موفق به تحقق کامل بودجه، افزایش صدور پروانه های ساختمانی و تکمیل پروژه های نیمه تمام شدیم.

به گزارش کاشف اسرار، یوسف یزدانی ” امروز با اعلام این خبر،وصولی منطقه دو در سال گذشته را ۸۷۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: درآمد منطقه دو در مقایسه با سال ۹۸ با رشد ۷۵ درصدی مواجه بوده که با همت و تلاش مضاعف کارکنان منطقه حاصل شد.

وی از صدور بیش از ۲۵۰ فقره پروانه ساختمانی در سال ۹۹ خبر داد و خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه بافت مرکزی رشت عموما در محدوده منطقه دو واقع شده است این منطقه همواره مورد توجه فعالان عرصه ساختمان بوده و در سال گذشته تلاش کردیم حتی الامکان موانع اداری برای سازندگان مرتفع شود.

این مسئول با اشاره به عزم و جدیت شهرداری منطقه دو برای تکمیل پروژه های نیمه تمام اظهار کرد: با وجود شیوع ویروس کرونا، پروژه های عمرانی بدون وقفه ادامه یافت.

یزدانی ” مرمت و بازآفرینی آرامگاه دکتر حشمت، پروژه روشنایی خیابان بیستون، اتمام فاز نخست لوله گذاری و هدایت آب های سطحی بازار رشت، احداث رفیوژ میانی در بلوار امام(ره)، بازگشایی ورودی خیابان ۱۷ شهریور را از جمله پروژه های عمرانی اجرا شده در سال ۹۹ عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه تکمیل پروژه های نیمه تمام در سال ۱۴۰۰ نیز به صورت جدی در دستور کار شهرداری منطقه دو قرار دارد خاطرنشان کرد: تلاش داریم در سال جاری اقدامات موثری در زمینه عمران،آبادانی شهر و رفاه شهروندان انجام گیرد

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :