کاشف اسرار-نماینده مردم رشت و خمام و عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس ضمن قدردانی از تلاشهای گروه‌های جهادی و کادر درمانی به لزوم پرداخت حق‌الزحمه به مجریان واکسیناسیون اشاره کردو گفت: ۱۲ نفر از مجریان طرح شهید سلیمانی در مرکز بهداشت رودبارتان رشت با وجود حدود ۶ ماه فعالیت در این مرکز هیچ حق‌الزحمه دریافت نکرده‌اند.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از خانه ملت ، ” محمدرضا احمدی سنگری ” توجه ویژه به مجریان واکسیناسیون را مورد تأکید قرار داد و گفت: از مسئولان وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی گیلان تقاضا دارم به پرسنلی که در مراکز بهداشت و پایگاه‌های واکسیناسیون مشغول به کار هستند نگاه ویژه‌تری داشته باشند.

وی با بیان اینکه پرسنل، داوطلبان و بسیجیانی که در اجرای واکسیناسیون پیش قدم شده‌اند و همچنین خانواده‌های آن‌ها باید واکسینه شوند افزود: گروه‌های جهادی و کادر درمانی به‌ویژه مجریان طرح شهید سلیمانی زحمات بسیاری را متحمل شدند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس با اشاره به لزوم پرداخت حق‌الزحمه به مجریان واکسیناسیون گفت: 12 نفر از مجریان طرح شهید سلیمانی در مرکز بهداشت رودبارتان رشت  با وجود حدود 6 ماه فعالیت در این مرکز هیچ حق‌الزحمه دریافت نکرده‌اند.

احمدی سنگری،تصریح کرد: افرادی که در پایگاه‌ها مشغول انجام تست کرونا یا اجرای واکسیناسیون هستند سربازان خط مقدم بهداشت و سلامت جامعه بوده و با خطر دست و پنجه نرم می‌کنند لذا مسئولان مربوطه باید توجه ویژه‌تری به آنان داشته باشند.

وی با اشاره به بازدیدهای میدانی خود روز گذشته از مراکز بهداشت و درمان خمام، خشکبیجار، لشت نشاء، کوچصفهان و سنگر افزود: روسای حوزه بهداشت و درمان، فرمانداران و معاونان استاندار باید به طور مستمر از این پایگاه‌ها بازدید داشته باشند.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس تصریح کرد: مسئولان مربوطه ضمن سرکشی و عرض خدا قوت به این کادر زحمتکش پاداش و حق‌الزحمه‌ای برای آنان در نظر بگیرند تا این افراد انگیزه بیشتری برای خدمت‌ در جبهه سلامت جامعه داشته باشند./

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :