کاشف اسرار-سرپرست اداره کل آموزش و پرورش گیلان از فراهم بودن شرایط لازم برای حضور دانش آموزان در مدرسه خبر داد.

   به گزارش کاشف اسرار، محمد فائزی در گفتگو با شبکه باران،اشاره به حضور ۱۰۰ درصدی دانش آموزان در کلاس های درس از چهاردهم فروردین، اظهار کرد: خوش بختانه شرایط برای این حضور فراهم شده است .

به گفته وی، هیچ جای نگرانی وجود ندارد و کل مدارس ما و دستگاه تعلیم و تربیت برای این بازگشایی خودش را آماده کرده است.

این مسئول، فراهم شدن شرایط لازم برای حضور دانش آموزان در مدرسه را بسیار موثر دانست و افزود:  ما اعتقاد داریم که این حضور می تواند بخشی از کاستی‌هایی که در طول سه سال دوره کرونا تحمل کردیم را جبران نماید.


فائزی، تصریح کرد: همکاران ما در مدارس خودشان را به جد آماده کردند که از نظر حوزه سلامت و بهداشت سنگ تمام بگذارند و همه همکاران توجه دارند، بخشی از کاستی ها و عقب ماندگی ها را که در فضای مجازی نتوانستند در طول سال انجام بدهند،  در این فرصت باقی مانده از سال تحصیلی انجام دهند تا دانش آموزان بتوانند دوباره حضور خود را در فضای گرم و صمیمی و با نشاط مدرسه  تجربه کنند.

    وی به اهمیت حضور دانش آموزان در مدرسه اشاره کرد و گفت: ما مطمئن هستیم این حضور صمیمی دانش آموزان اتفاقات مبارکی را رقم خواهد زد، بچه‌ها به مهارت های زیادی نیاز دارند که این مهارت ها به شکل سالم در محیط مدرسه زیر نظر مربیان ممکن و میسر است.

به گفته سرپرست اداره کل آموزش و پرورش گیلان، ارتباطی که با هم سالان خودشان و مدیران و مسئولان مدرسه دارند و به خصوص تاثیری که در نگاه چهره به چهره منتقل می شود و این حضور و عواطفی که از ناحیه این برخورد و تلاقی رو در رو به وجود می آید،  با همه این تغییرات و برکات بتوانیم باقیمانده سال تحصیلی را در مدرسه تجربه بکنیم و مقدمه‌ای  برای یک مهرماه بسیار قشنگ و حضور دانش آموزان در فضای مدرسه باشد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :