کاشف اسرار- استاندار گیلان شتاب در بهره برداری از پروژه های نیمه تمام و تحویل آنها به مردم را جزو اولویت ها عنوان و بر ضرورت اهتمام مدیران در این مسیر تاکید کرد.  

به گزارش پایگاه خبری کاشف اسرار ، اسدالله عباسی عصر امروز (دوشنبه) پس از بازدید از چندین پروژه عمرانی و عام المنفعه تالش، در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: بیشترین مشکلات تالش به‌دلیل رها شدن پروژه های نیمه تمام است که باید نسبت به تسریع در روند بهره برداری آنها اقدام شود.

وی افزود: دولت جهادی سیزدهم همواره خود را از جنس مردم می داند و هیچ فاصله ای بین دولت و ملت وجود ندارد و این حضور ، نمایشی نبوده و به صورت جدی پیگیر اتمام پروژه‌ها و رفع مشکلات هستیم.

نماینده عالی دولت در گیلان به متعهد بودن دولت در خصوص حل مشکلات تاکید کرد و از مسئولان خواست با نهادینه کردن بذر امید در دل مردم، ناامیدی را در جامعه بزدایند.

عباسی ” مدیریت جهادی را سرلوحه کار خود و همه مدیران و تنها راهِ حل مشکلات دانست و با اشاره به بازدید امروز خود از چندین پروژه عمرانی تالش از جمله تاسیسات آب شرب چاه فلمن، بهره برداری از این پروژه را که اعتبار آن از محل اعتبارات سفر رئیس‌جمهوری به گیلان اختصاص یافته است، در رفع مشکل مردم منطقه اثر گذار ذکر کرد.

وی تأکید کرد که روند ساخت سد لاستیکی تالش و تکمیل پل اسالم با شتاب پیگیری شود و با توجه به اختصاص اعتبار برای توسعه کمربندی تالش و بهبود وضعیت آب روستایی شهرستان، مردم در این بخش ها مشکلی نداشته باشند.

در این جلسه عاشوری فرماندار تالش، محمد یاری نماینده مردم شهرستان های طوالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی و امام جمعه تالش نیز مطالبی در ارتباط با موضوعات توسعه ای شهرستان بیان داشتند.

استاندار گیلان امروز در جریان سفر به تالش از چندین پروژه عمرانی و عام المنفعه بازدید و با خانواده شهید شیرویه قریبی در روستای قروق این شهرستان دیدار کرد.

پروژه تجهیز و نوسازی ورزشگاه پوریای ولی تالش هم با حضور استاندار افتتاح شد. ” عباسی ” در جریان حضور در این ورزشگاه، از نزدیک مسابقه فوتبال تیم های چوکای تالش و شهرداری ماهشهر از سری مسابقات لیگ دسته ۲ کشور را نیز تماشا کرد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :