کاشف اسرار-رئیس کانون زبان ایران کارآمدی را ثمره برنامه‌محوری دانست و اولویت این مجموعه را در سال ۱۴۰۱ جذب ‌و پایدار سازی زبان‌آموزان و خدمات‌ رسانی موثر به مخاطبان اعلام‌ کرد.

به گزارش کاشف اسرار، غلامرضا کیانی این سخنان را طی نشست با مسئولان کانون زبان استان گیلان اظهارداشت و با تاکید بر ضرورت هدف‌گذاری قرین تلاش وشادابی تصریح‌کرد: برطرف‌سازی موانع و عملیاتی‌کردن برنامه‌ها برای تنوع‌بخشی و گسترش خدمات‌رسانی به مخاطبان، نقشی سازنده‌ درمسیر موفقیت دارد.

وی به ترسیم چشم‌انداز و برنامه‌های سال جاری کانون زبان پرداخت و با ارزش‌مند توصیف‌کردن سرمایه‌های انسانی و هم‌گرایی حاکم بر این مجموعه افزود: «کارآمدی، ثمره برنامه‌محوری است» و برای نیل به این هدف نیازمند تعامل افزون‌تر با مخاطبان و دستگاه‌های اجرایی هستیم.

کیانی در همین زمینه افزود: آرمان‌گرایی، برنامه‌محوری با بُرش استانی و درعین‌حال، چابک‌سازی و بهره‌وری مناسب از نیروی انسانی، از دیگر اهدافی است که در راستای افزایش درآمدزایی و خوداتکایی مدنظر قراردارد.

وی در این میان، واکاوی درون‌داد و فرآیند فعالیت‌های کانون زبان را مهم ‌قلمدادکرد و با بیان‌اینکه این مجموعه دارای شرایط اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی مخصوص به خود است،گفت: شناخت نقاط ضعف و تقویت توان‌مندی‌ها، به موفقیت یک سازمان کمک‌می‌کند.

او همه‌گیری ویروس کرونا و برگزاری موثر کلاس‌های برخط کانون زبان را از جمله این توفیق‌ها دانست و با اشاره به استقبال روزافزون زبان‌آموزان و خانواده‌ها از این کلاس‌ها اظهارکرد: لازم‌است به افزایش گستره فعالیت‌ها در این زمینه توجه ویژه‌ای داشته‌باشیم.

لزوم توجه هرچه بیش‌تر به خواسته های نیروی انسانی و تشویق کارکنان توان‌مند، تجهیز وآشناسازی هرچه بیش‌تر جامعه به فعالیت‌های کانون زبان به عنوان یک مجموعه با سابقه و ضرورت جذب‌زبان آموز، به ویژه در بهار ۱۴۰۱ از دیگر موضوع‌هایی بود که مورد توجه کیانی قرارداشت و وی با شریک ‌توصیف‌کردن تمامی همکاران، خواستار تلاش افزون‌تر برای نیل به اهداف شد.

غلامرضاکیانی هم‌چنین، اشاره‌ای به همراهی مسئولان و کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان با کانون زبان استان داشت و با ارزش‌مند ارزیابی‌کردن این تعامل افزود: این حرکت‌های سازنده نقش موثری در افزایش گستره خدمان‌رسانی این مجموعه داشته و دارد.

هم‌گرایی، لازمه موفقیت است

سرپرست کانون استان گیلان نیز  ضمن خوش‌آمدگویی به حاضران، تبریک سال نو و حلول ماه مبارک‌رمضان اظهارداشت: جدیت و هم‌گرایی، لازمه ترسیم چشم‌اندازهای تازه و دست‌یابی به اهداف است و همکاری کانون پرورش فکری و کانون زبان، نمونه‌ای از این تعاملات و همکاری‌های سازنده ‌به شمار می رود.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :