کاشف اسرار-در آستانه روز جهانی قدس؛ نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان در پیام‌ مشترکی، از مردم آگاه استان برای حضور پرشور در راهپیمایی این روز و اعلام انزجار از جنایت های رژیم کودک‌کش صهیونیستی و حمایت از ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.

به گزارش پایگاه خبری کاشف اسرار؛ متن پیام مشترک حجت الاسلام شیخ رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و اسدالله عباسی استاندار به شرح زیر است؛

روز جهانی قدس متعلق به خداست که مسلمانان را یاری کرده است.   آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که با تدبیر هوشمندانه معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) به عنوان روز جهانی قدس نام گذاری شد؛ روز بشریت و انسانیت و روزیست که مردم ستم دیده فلسطین، شاهد حمایت جهانیان و فریاد آزادی‌ قدس شریف از چنگال دژخیمان و ظالمان سیه‌رویِ تاریخ هستند.

  حضور پر شور مردم در راهپیمایی روز قدس، تجلی مبارزه حق علیه باطل و عدل در مقابل ظلم است و هرساله مردم عزیز ایران اسلامی و دیگر آزادی خواهان دنیا در روز قدس، به ندای امام راحل عظیم الشأن و رهبر فرزانه انقلاب لبیک گفته و جنایات رژیم کودک‌ کش صهیونیستی را محکوم می‌کنند.

بدین‌وسیله از همه مردم ولایت مدار و سر افراز گیلان دعوت می کنیم همراه و همگام با امت اسلامی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صحنه راهپیمایی روز جهانی قدس آمده و بار دیگر جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم و توطئه دشمنان را نقش بر آب کنند.   رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان  اسدالله عباسی استاندار گیلان

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :