کاشف اسرار-مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در دیدار با خانواده معظم شهید والامقام اسماعیل ماهرویان در بخش خشکبیجار از توابع شهرستان رشت گفت: دوران دفاع مقدس تجلی گاه عشق مردم ایران اسلامی به انقلاب بود .

محمد رضا داوطلب قاضی محله ” صبح امروز (پنجشنبه 22 اردیبهشت ماه) با حضور در منزل شهید والامقام اسماعیل ماهرویان با مادر این شهید گران قدر در بخش خشکبیجار از توابع شهرستان رشت دیدار و گفتگو کرد.

وی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس تجلی گاه عشق مردم ایران اسلامی به انقلاب بود ، اظهار کرد: سال های جنگ تحمیلی فرصتی شد تا قهرمانان، عاشقان و پایمردان واقعی به جامعه و جهانیان معرفی شوند.

این مسئول خانواده های شاهد و ایثارگر را دوست داران و هوا داران واقعی انقلاب اسلامی دانست و تصریج کرد: بدون شک هیچ پدر، مادر و همسری اجازه نمی دهد که به عزیزش آسیبی وارد شود ولی در دفاع مقدس شاهد پیش قدمی همین افراد برای دفاع از میهن اسلامی بودیم.

داوطلب با اشاره به صبر و عزت ورای تصور والدین شهدا و جانبازان در دوران جنگ تحمیلی و پس از آن، کفت: این عزیزان همراه یاور انقلاب بودند و هستند و هیچ خدمتی توان جبران این از بزرگ منشی که تنها در محبان اهل بیت یافت می شود را ندارد.

وی دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را یکی از وظایف اصلی بنیاد عنوان کرد و افزود: این مهم در قالب طرح نهضت دیدار از ابتدای امسال آغاز شده و امیدواریم بتوانیم قدمی کوچک در ارائه خدمات مطلوب به این عزیزان برداریم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در ادامه با جعفر عاشوری، از جانبازان معزز دوران دفاع مقدس نیز دیدار و از یادبود شهدای والامقام خشکبیجار در شهرداری مرکزی این بخش رونمایی کرد. انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :