کاشف اسرار-استاندار گیلان با اشاره به ضرورت تکمیل پروژه راه آهن استان در زمان اعلام شده و اهتمام دولت سیزدهم برای انجام این مهم گفت: هیچ بهانه ای برای توجیه کُندی روند اجرای پروژه و تعویق در زمان بهره برداری آن پذیرفته نیست.

اسداله عباسی ظهر امروز چهارشنبه در نشست با معاون ساخت‌ و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه‌ها شرکت ساخت‌ و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور با اشاره به ضرورت تکمیل پروژه راه آهن استان در زمان اعلام شده اظهار داشت: دولت سیزدهم، عزمی جدی در تکمیل این پروژه دارد و اعتبار خوبی نیز در این بخش تخصیص یافته است.

وی به تدابیر اتخاذ شده برای تامین مصالح ساخت راه آهن رشت – انزلی و سایر پروژه های راه‌سازی اشاره و اضافه کرد: مصالح موجود باید به‌درستی و با رعایت مقررات و ضوابط، برداشت و استفاده شود.

استاندار گیلان با تاکید بر ضرورت دقت و سرعت در اجرای پروژه های عمرانی استان به ویژه راه آهن افزود: هیچ بهانه ای برای توجیه کندی روند اجرای پروژه و تعویق در زمان بهره برداری آن پذیرفتنی نیست.

عباس خطیبی معاون ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه‌ها شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور نیز در این نشست اظهار داشت: اجرای پروژه راه آهن با جدیت در حال انجام است و تلاش می شود تا پروژه در زمان اعلام شده به بهره برداری برسد.

در این نشست مشکلات موجود در روند اجرایی پروژه راه آهن استان به صورت فوری و تماس استاندار گیلان با مسئولان دستگاه ها و نهادهای ذیربط، بررسی و مقرر شد در اسرع وقت نشستی تخصصی در جهت حل مسائل و چالش های مرتبط برگزار شود.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :