کاشف اسرار – شهردار رشت ، اذعان کرد : گاهی اوقات بروز تخلفات سد معبر مورد اعتراض شهروندان می باشد و این تخلفات یک جورهایی غیر قابل تحمل شده و پلیس کمک کند تا سد معبر ساماندهی بشود تا از این وضعیت بیرون بیاییم

سید امیر حسین علوی امندانی ” طی گفتگویی با خبرنگار کاشف اسرار در حاشیه رونمایی از ” ناوگان جدید خودروهای پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری رشت ” سیاست این نهاد عمومی غیر دولتی را نوسازی و تجهیز این وسایل نقلیه عنوان کرد

وی با بیان این که امروز از 15 دستگاه خودرو ناوگان جدید خودروهای پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری رشت رونمایی شد تاکید کرد : تا یک ماه آینده با احتساب این 15 دستگاه ،در مجموع 40 دستگاه خودرو به ناوگان خودرویی این نهاد اضافه و دو برابر این میزان اسقاط می شود.

این مسئول ، متذکر شد : سعی کردیم ماشین آلاتی تعمیر و نگهداری آنها پر هزینه می باشند از رده خارج بکنیم و با اضافه کردن ماشین آلات جدید ، عملکرد نیروهای شاغل ذر حوزه نواحی مناطق پنچ گانه ،صف و اجرا را ارتقا و بهبود بدهیم و از هزینه ها تقلیل بدهیم.

علوی امندانی ” ، اضافه کرد : بخشی از این ناوگان را پیمان کار تامین نموده و مابقی را شهرداری تامین خواهد کرد و ان شاء الله نیروهای شاغل عملکرد بهتری در حوزه های ارائه خدمات به مردم و هم پیشگیری از تخلفات داشته باشند.

وی برخورد با تخلفات را بر اساس تخلفات تعیین شده شرح وظایف شهرداری ها در قانون شهرداری ها عنوان کرد و یاد آور شد : برخورد با تخلفات ساختمانی و سد معبر از مهم ترین تخلفات می باشد که برخورد با آنها در دستور کار شهرداری رشت قرار دارد .

به گفته شهردار رشت ، گاهی اوقات بروز تخلفات سد معبر مورد اعتراض شهروندان می باشد و این تخلفات یک جورهایی غیر قابل تحمل شده و پلیس کمک کند تا سد معبر ساماندهی بشود تا از این وضعیت بیرون بیاییم.

علوی امندانی به متخلفین ساخت و سازهای غیر قانونی اولتیماتوم داد : ” آن چیزی که تکالیف و وظایف قانونی می باشد را قانون مند ، قوی تر و قدرت مند تر از گذشته انجام مید هیم و در حوزه تخلفات ساختمانی برخوردها به طور یقین جدی تر و شدید تر می شود.

وی متذکر شد : برخورد جدی و شدید تر با افرادی صورت می پذیرد که این صنف را به عنوان یک حرفه پر سود بدون پرداخت عوارض شهرداری می پندارند

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :