کاشف اسرار -رییس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان با سرپرست فرمانداری شهرستان بندرانزلی دیدار کرده و در خصوص گسترش همکاری های دو نهاد به گفتگو پرداختند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به ظرفیت ها و مزیت های متنوع شهرستان بندرانزلی به عنوان قلب تپنده اقتصاد و تجارت استان و یکی از مهمترین شهرهای بندری ایران در دریای خزر؛ منطقه آزاد انزلی را مزیتی بر مزایای این شهرستان عنوان کرد .

علی اوسط اکبری مقدم ،افزود: همکاری این سازمان و با نهادهای استانی و شهرستانی مختلف بندرانزلی به منظور هم افزایی و افزایش توانمندی های صادراتی وترانزیتی کشورمان بوده و یقیناً وجود دو بندر در محدوده این منطقه، وجه تمایز و قدرت مضاعف این سازمان و شهرستان بندر انزلی در معادلات تجارت بین المللی است.

سرپرست فرمانداری شهرستان بندر انزلی طی سخنانی اظهار کرد : منطقه آزاد انزلی پیشران توسعه استان گیلان بوده و باید از این ظرفیت برای توسعه این شهرستان و استان استفاده گرد.

محمد پور خوش‌ سعادت ” ، اضافه کرد: توسعه همکاری ها در زمینه بازرگانی، گردشگری و بندری، می تواند به افزایش ضریب اشتغالزایی در این شهرستان کمک نمود بر توان دو مجموعه در مسیر اقتدار اقتصادی کشور کمک نماید و براین اساس آمادگی خود را جهت همکاری در مسیر نیل به این مقصود اعلام می کنیم.

گفتنی است در این دیدار معاونین و مدیران سازمان و معاونین فرماندار انزلی حضور داشتند.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :