کاشف اسرار –سرپرست شهرداری رشت در جلسه مشترک با سرمایه‌گذار بخش خصوصی با دستور کار تعویض پایه چراغ های روشنایی سطح شهر، اجرای سریع تر پروژه‌های عمرانی، افزایش همکاری های دو جانبه بین سرمایه گذاران بخش خصوصی و شهرداری و متناسب سازی مبلمان شهری برای سال مندان را خواستار شد.

سید مجتبی خدمت بین دانا ” طی سخنانی در نشست با سرمایه‌ گذار بخش خصوصی ،ضمن اعلام نظر مثبت در خصوص افزایش همکاریهای دو جانبه بین سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و شهرداری عنوان کرد: شهرداری خدمات گسترده و بسیار متنوعی را به شهروندان ارائه می‌دهد، بنابراین ما به عنوان سیستم خدمات‌دهنده از بخش خصوصی حمایت میکنیم.

وی با کلیات طرح تعویض پایه چراغهای روشنایی سطح شهر با ارائه یک مدل اقتصادی مشخص توسط بخش خصوصی موافقت کرد .

ضمن تاکید بر اجرای این پروژه در موعد مقرر تعیین شده ابراز داشت: شهرداری‌ باید در زمینه نصب تصاویر شهدا و توجه لازم به مقوله مبلمان شهری با توجه به اینکه جمعیت شهر رشت به سمت سالمندی می‌رود، دقت بیشتری به خرج دهند.

این مسئول تلاش مضاعف برای به ثمر رساندن پروژه‌ها و طرحهای قابل اجرا در موعد زمانی مشخص و انجام فراخوان پروژه‌ها در کوتاه ترین زمان را خواستار شد و اذعان کرد: باید به گونه‌ای عمل کنیم که شهرداری از روزمرگی خارج شده و در مسیر تحول و پویایی قرار گیرد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :