کاشف اسرار – تا برگزا ری مراسم تجلیل از خبرنگاران در 17 مرداد ماه جاری توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ،استانداری و خانه مطبوعات گیلان ، 6 روز باقی مانده و 17 مرداد امسال مصادف با روز ” عاشورای حسینی ” شده و تعطیل است.

خبرنگار کاشف اسرار ” دقایقی قبل با مقامات عالی رتبه سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تماس تلفنی گرفت و پاسخ شنید : تاکنون میزان رقم برای تجلیل از خبرنگاران استانی تعیین نشده و قرار است روز آینده جلسه ای بین مدیر سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار بشود.

به گفته این مسئولان ذیربط ، مراسم تجلیل از خبرنگاران به دلیل مقارن شدن با عاشورا و تاسوعا حسینی ( ع) به اواخر ماه جاری موکول شده ات،ضمن این که رقم تخصیص یافته در سال گذشته حدود 100 میلیون تومان بوده و امسال رقم خوبی برای تجلیل از اعضا خانه مطبوعات اختصاص می یابد.

هم اکنون خانه مطبوعات استانی 426 عضو اصلی و 18 عضو افتخاری و در مجموع 444 عضو دارد و بنا به شنیده ها حداکثر حدود دویست میلیون تومان برای تجلیل در سال جاری اختصاص می یابد و،اگر شنیده ها سر رقم درست باشد نفری 450 هزار تومان ، اگر 150 میلیون تخصیص یابد نفری 337 هزار تومان می رسد ،مگر این که هزینه کرد مراسم از رقم تخصیص یابد کمتر بشود.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :