کاشف اسرار -سرپرست فرمانداری شفت با بیان اینکه خبرنگاران حلقه واسط بین مردم و مسئولین هستند گفت: خبرنگاران در کشف استعدادها و در تمام حوزه ها پیش قدم هستند و مسئولین ادارات نیز با روی گشاده می بایست پذیرا و پاسخگوی مطالبات این قشر فرهیخته باشند

به گزارش پایگاه خبری کاشف اسرار، مهدی نقدی ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه این شهرستان ضمن تسلیت ایام شهادت اباعبدالله حسین، روز خبرنگار را گرامی داشت و گفت: خبرنگاران با هوش خود عدالت در نوشتار را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران حلقه واسط بین مردم و مسئولین به شمار می روند اظهار داشت: خبرنگاران در کشف استعدادها در تمامی حوزه ها پیش قدم هستند

سرپرست فرمانداری شفت با تاکید بر اینکه اصحاب رسانه با رصد مشکلات مردم و انتقال آن به متولیان امر می توانند کمک حال مسئولان باشند افزود: مسئولین ادارات نیز با روی گشاده می بایست پذیرا و پاسخگوی مطالبات این قشر فرهیخته باشند.

نقدی با اشاره به اینکه برای خبرنگاران شفت می بایست یک دفتر و مکان ثابت برای فعالیت رسانه ای آنها فراهم کرد ادامه داد: این امر مهم در دستور کار اداره ارشاد شهرستان شفت قرار گیرد.

گفتنی است؛ در این مراسم معاونت فرمانداری، بخشداران بخش مرکزی و احمدسرگوراب، مسئول دفتر نماینده شفت، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت نیز حضور داشتند از فعالین خبر در این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :