کاشف اسرار -مدیرکل تامین اجتماعی گیلان به اتفاق فرمانده پایگاه بسیج و نماینده امور ایثارگران این مجموعه با خانواده شهید مدافع حرم سید اسماعیل سیرت نیا دیدار نمودند .


به گزارش کاشف اسرار ، به مناسبت هجدهم مردادماه روز شهدای مدافع حرم ، علی حسین نژاد به اتفاق حبیبی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس استان با خانواده شهید مدافع حرم سید اسماعیل سیرت نیا دیدار نمودند . 

در این دیدار که فرمانده پایگاه بسیج شهید فیاض بخش و نماینده امور ایثارگران تامین اجتماعی گیلان نیز در آن حضور داشتند علی حسین نژاد با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و پاسداشت حماسه سازی ها و رشادتهای آنها ، اظهار داشت : هر چه داریم از شهدا داریم و خود را علاوه بر تجدید بیعت با آرمانهای این عزیزان و صیانت و پاسداری از خونشان ، قدردان خانواده های آنها که تربیت این انسانهای وارسته را برعهده داشته اند میدانیم .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه شهیدان از تعلقات دنیایی رها شده و با حرکت در مسیری معنوی و گام نهادن در راهی الهی تنها با خدا معامله نمودند ، بصیرت و معرفت حاصل از نورانیت ایمان و تقوا را از ویژگی های این عزیزان دانستند .

پدر ، مادر و برادر این شهیدوالامقام در این دیدار به بیان خاطراتی از خصلتهای اخلاقی رفتاری و منش و مردمداری شهید سید اسماعیل سیرت نیا پرداختند . 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :