کاشف اسرار – فرماندار تالش گفت: ۲۲۱ پروژه و طرح عمرانی و اقتصادی عام المنفعه با اعتبار و سرمایه‌گذاری یک هزار و۳۸۰ میلیارد ریالی در این شهرستان در هفته دولت اجرا می گردد که پیشرفت در منطقه را به دنبال خواهد داشت

به گزارش کاشف اسرار ، کیا عاشوری عصر امروز دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ در جلسه شورای اداری تالش با تاکید بر نگاه ویژه استاندار به تالش و پیگیری مشکلات شهرستان از اجرا و بهره برداری طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی هفته دولت در بخش‌های مختلف راه‌سازی ، آسفالت راه روستایی، تامین آب شرب، توسعه شبکه فاضلاب شهری ، تقویت زیرساخت‌های برق ، گازرسانی روستایی و بخش کشاورزی خبرداد.

وی هفته دولت را فرصتی برای انعکاس و ارائه گزارش از خدمات و دستاوردهای دولت در عرصه های مختلف دانست و ادامه داد: بعد از روی کار آمدن دولت مردمی در شهرستان تالش، بسیاری از پروژه های رها شده و نیمه تمام با مدیریت خوب استاندار مجددا به چرخه آمده و اجرایی شد که در هفته دولت امسال به همت همه مدیران دستگاه های اجرایی ، در شهرستان پروژه های پرسود به بهره برداری می رسد.

این مسئول ،افزود: باتوجه به گذشت یکسال ازعمرکاری دولت جهادی وانقلابی همه مدیران دستگاه های اجرایی موظفند با ارائه خدمات مناسب به مردم در این هفته، عملکرددولت انقلابی را اطلاع رسانی کنند.

عاشوری با اشاره به مدیریت خوب مسئولین شهرستان از امکانات و تجهیزات موجود کشاورزی گفت: تالش برای سال زراعی امسال ۱۰تا ۱۵درصد افزایش برداشت محصول داشته است

وی به حل مشکل کمبود آب در شهرستان با اجرای فاز اول چاه فلمن اشاره کرد و ادامه داد: فاز دوم این پروژه نیز با اعتباری بالغ بر هفتصد میلیارد ریال اجرا و بزودی وارد مدار شده تا مشکل آب شهرستان مرتفع گردد.

فرماندار ،گفت : ائمه جمعه برای رفع کمبود آب در روستاها از باغداران بخواهند تا از اب شرب در آبیاری باغ های کیوی استفاده نکرده و معضل کمبود آب روستاها نیز برطرف شود.

عاشوری ، ادامه داد: پروژه کمربندی تالش نیز تامین اعتبار شده و قرارگاه خاتم الانبیا عهده دار اجرای پروژه گردیده و بزودی کار خود را آغاز میکند.

وی از مدیریت حمل و نقل جاده ای خواست تا با جدیت روشنایی جاده اسالم به تالش را پیگیری کرده تا این معضل بزرگ در شهرستان حل شود و به پروژه آسفالت جاده اسالم به خلخال اشاره کرد و گفت: چهارصد میلیارد ریال اعتبار به این پروژه اختصاص داده شده و پیمانکار انتخاب و کار نیز شروع شده است

فرماندار تالش از بخش داران خواست تا در افتتاح پروژه ها از خانواده معظم شهدا دعوت کرده و اصحاب رسانه نیز در انعکاس اخبار اجرا و بهره برداری پروژه عمرانی و عام المنفعه در هفته دولت کوشا بوده و روشنگری کنند.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :